Popüler Analiste Göre 2021’de Bu 7 Kripto Para Çok Yükselebilir!

İlayda Peker

Piyasanın önemli kripto para YouTube kanallarından biri olan Altcoin Daily, paylaştığı bir video ile önümüzdeki günlerde büyük artış yaşayabilecek altcoin’leri takipçileri ile paylaştı. Yapılan açıklamalara göre önümüzdeki günlerde 7 altcoin birimi büyük yükseliş yaşama potansiyeline sahip.

Ethereum, Compound ve Cardano

Yapılan açıklamalara göre büyük bir artış yaşaması beklenen ilk kripto para birimi Ethereum (ETH). Piyasa değeri bakımından en büyük altcoin konumunda yer alan ETH, 6 Nisan’da 2.151 dolar ile kendi rekorunu kırdı.

Yapılan açıklamalara göre Ethereum’un 2.000 doları üzerinde kalması oldukça önemli. Buna ek olarak borsalarda yer alan Ethereum miktarının azalmasının önümüzdeki günlerde fiyat artışını tetikleyebileceği düşünülüyor.

Buna ek olarak Ethereum’un yükselişinin altcoin’ler için de yükseliş anlamına geldiği düşünülüyor. Sadece Bitcoin’in artmasının altcoin’leri etkilemeyeceğini ifade eden analist ETH’deki artışın altcoin’lere de pozitif grafikler getireceğini belirtiyor.

Ethereum’a ek olarak Compound’un da (COMP) yükseliş eğilimi gösterdiği ifade ediliyor. Analiste göre COMP’un 480 ile 500 dolar bandında hareket etmesi bir yükseliş sinyali olarak değerlendirilebilir.

Ayrıca yapılan açıklamalarda Cardano’da (ADA) yükseliş yaşayacak kriptolar arasında yer alıyor. Açıklamalarda, Cardano yatırımcılarının güçlü olduğu ve bu sebeple artış yaşayacağı belirtiliyor.

Yearn.Finance ve Polkadot

Videoda yapılan açıklamalara göre yearn.finance (YFI), grafiklerde güçlü sinyaller veriyor. Analiste göre YFI, yeni bir tüm zamanlar rekoru kırmaya hazırlanıyor. Bu noktada YFI’nin 12 Şubat’ta 51.859 dolar ile rekor seviyeyi belirlediğini belirtmek gerekiyor.

YFI’ya ek olarak analist, Polkadot (DOT), Tetha Network (THETA) ve Ethernity Chain’de de (ERN) artış beklediğini ifade ediyor. DOT’un birçok borsada arka arkaya listelenmesine değinen analist, bunun Polkadot için yükseliş sinyali olduğunu dile getiriyor.

Theta ve Ethernity Chain

Ayrıca THETA’nın bir süre daha düzeltme yaşayabileceği ancak projeyi destekleyen çok fazla büyük isim olduğu için önümüzdeki haftalarda yükselişe geçebileceği ifade ediliyor. Analist özellikle Samsung ile ortaklığına değiniyor ve bu sebeple THETA’nın takip edilmesi gerektiğini belirtiyor.

Son olarak video da ERN’ye dikkat çekiliyor. Analist, non-fungible token’ların (NFT) yukarı yönlü ilerlediğini belirtiyor. Ethernity Chain’in de yeni bir proje olduğunu ifade eden analist, yılın sonuna doğru ERN’de büyük artış yaşanabileceğini belirtiyor.Total
4
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

BitMEX Suçlamalarında Son Gelişme: Arthur Hayes Teslim Oldu!

Sonraki Haber

ETH Yorumları: Ethereum/USD Teknik Analizi – 7 Nisan 2021

İlgili Haberler