Popüler Analist XRP ve HOT Dahil 6 Kripto Parada Büyük Artış Bekliyor

İlayda Peker

2021 yılında her ne kadar kripto para birimleri büyük artışlar kaydetmiş olsa da bazı altcoin’ler hala eski rekorlarını kıramadı. Piyasanın popüler analistlerinden olan Kaleo ise XRP’nin de içlerinde bulunduğu 6 kripto para biriminin yakın zamanda yeni rekorlara imza atabileceğini düşünüyor.

Ripple Yükseliş Hazırlığında

Kaleo konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, XRP’nin yakın zamanda düşüş trendini kırdığını ve kendisinin de bu hamle sonrasında XRP aldığını dile getirdi. Ripple’daki yükselişi takip edeceğini ifade eden analist, XRP’nin genellikle böyle bir hamle yaptıktan sonra yavaşlamadığını ve yukarı yönlü grafiğini sürdürdüğünü de ekliyor.

Analistin açıklamalarına göre XRP’nin bundan sonraki yükseliş hamlesi 1,94 dolar üzerine olacak. 1,94 dolar seviyesi 52 haftada görülen en yüksek seviye olduğu için önem taşıyor. Eğer XRP 1,94 dolar üzerine doğru artışa geçecekse şu anki fiyatlarla %40’ın üzerinde artış yaşaması gerekiyor.

Bu noktada XRP yatırımcılarının 3 Nisan’da gerçekleşecek olan duruşmaya odaklandıklarını ve duruşma sonrasında çıkacak kararın fiyat üzerinde oldukça etkili olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu Kriptolara da Dikkat

Kaleo yaptığı açıklamalarda bir Blockchain oyun platformu olan Enjin’in kripto parası ENJ’de de yükseliş sinyalleri olduğunu ifade ediyor. Kaleo’ya göre ENJ’yi en az %15 artış bekliyor ve fiyat yeniden 3 dolar bandına yükseliş için hazırlanıyor.

ENJ’nin yanı sıra Kaleo, 2021 yılında adından sıkça bahsettiren HOT’ın da düzeltmesinin bittiğini ve yeni bir ralli için güç topladığını ifade ediyor. Kendisinin de yeni bir ralli ihtimaline karşılık HOT aldığını ifade eden analist, yukarı yönlü bir hareket başlamadan önce bazı seviyelerde testlerin yaşanabileceğini belirtiyor.

Analist, bu 3 kripto para biriminin yanı sıra Oxygen (OXY), Raydium (RAY) ve MAPS’de de benzer artışlar beklediğini dile getiriyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

JPMorgan ve EIB’nin Ethereum İlgisi! ETH Yeni Bir Ralliye Mi Hazırlanıyor?

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) Önemli Bir Kırılma Noktasında: Tamam Mı, Devam Mı?

İlgili Haberler