Popüler Analist Mayıs Ayında Artış Beklediği İki Kripto Para Birimini Açıkladı

İlayda Peker

Bir kripto para analisti olan Tyler Swope, 5 Mayıs’ta gerçekleşmesi beklenen Uniswap V3’ün piyasaya sürülmesi ile büyük yükseliş yaşayabileceğini düşündüğü 2 altcoin’i takipçileri ile paylaştı. Swop’un artış beklediği kripto para birimleri; xToken (XTK) ve Visor Finance (VISR).

xToken (XTK)

xToken staking protokollerine katılmanın getirilerine basitleştirilmiş bir şekilde yatırım yapmayı sağlayan token’lar sunuyor. Bu token’lar, staking, yönetişim ve likidite stratejileri için ERC20 token’ları olarak tanımlanabilir.

Analistin açıklamalarına göre xToken non-custodial olarak hizmet veriyor. Yani varlıkların koruması ve kontrolü tamamen token’ın sahibine ait. xToken sözleşmelerinin, her bir fonun yönetimine izin veren yönetici işlevleri bulunuyor. Ancak bu yönetici işlevleri sınırlıdır ve fonların kontrolüne müdahale etmez.

Swope xToken ile ilgili yaptığı açıklamalarında, “31 Mart’ta ‘xU3LP’yi duyurmaktan heyecan duyuyoruz!’ şeklinde tweet attılar. Bu, Uniswap v3 likidite sağlama için kullanışlı, esnek bir çözüm.” sözlerini kullandı.

Visor Finance (VISR)

Bu proje, kullanıcının aynı anda birden fazla protokol üzerinde likidite madenciliği yapabileceği akıllı kasa NFT’leri sunuyor. Visor veya Visor Vault, akıllı sözleşmelerle ve harici DeFi protokolleriyle güvenli bir şekilde etkileşim kurmak için varlıklarınızı yatırabileceğiniz bir NFT kişisel kasası olarak nitelendirilebilir.

Visor hakkında yapılan açıklamalarda, “Aktif likidite provizyonu, Uniswap v3’ün çok amaçlı bir özelliğidir. Bu, zorunlu olarak aktif fiyatlandırmanın gerçekleşmesine izin verir. Likidite Pozisyonunun fiyat aralıklarını seçme ve sürekli güncelleme yeteneği, “Sermaye Momentum Gradyan (CMG)” özelliği ile daha da genişletildi.” sözleri kullanılıyor.

Tüm bu özellikle sebebiyle Swope bu iki kripto para biriminin ciddi yükselişler yaşayabileceğine inanıyor.


Total
7
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Litecoin Kurucusu, LTC’nin Avantajlarını CNBC’de Anlattı

Sonraki Haber

JPMorgan ve EIB’nin Ethereum İlgisi! ETH Yeni Bir Ralliye Mi Hazırlanıyor?

İlgili Haberler