Popüler Analist: Kesinlikle Dikkatli Olunması Gereken Bir Yıl 

İlayda Peker

Popüler kripto YouTube kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, bu yıl kripto varlıkları için yükseliş beklediğini ifade ediyor.

2023 Kripto Beklentileri

Coin Bureau’dan Guy Turner, kripto kişiliği Benjamin Cowen ile yaptığı yeni bir röportajda, kripto varlıklarının ayı piyasasından en erken Temmuz-Eylül çeyreğinin sonlarında ya da Ekim-Aralık çeyreğinin başlarında toparlanmaya başlayabileceğini söylüyor:

Yeşil filizler görmeye başlayacağımızı, yıl sonuna doğru bir toparlanmanın işaretlerini görmeye başlayacağımızı umuyorum. Belki 3. çeyreğin sonu, 4. çeyreğin başı gibi. Ancak bunun için en erken zaman bu olacaktır.

Bununla birlikte Guy, kripto varlıklarının fiyatlarının bu yıl ilk olarak, muhtemelen Nisan ayından önce, piyasanın toparlanmasından önce yeni yerel düşük seviyelere ulaşmasının muhtemel olduğunu söylüyor:

En iyi tahminim muhtemelen ilk çeyrekte yeni düşük seviyeler göreceğimiz yönünde. Sanırım bunu dört gözle bekliyoruz ve daha sonra muhtemelen fiyat hareketi açısından, yılın geri kalanında oldukça fazla miktarda yatay işlem yapılacağını tahmin ediyorum.

Yazının kaleme alındığı sırada lider kripto para birimi Bitcoin  16.926 dolardan işlem görüyor.

Fiyat Hareketleri

Coin Bureau sunucusuna göre, 2023 yılı yavaş bir birikimle geçecek ve “olağanüstü ilginç bir yıl” olması pek olası değil:

Fiyat hareketi açısından, bu tür terimlerle olağanüstü ilginç bir yıl göreceğimizi sanmıyorum. Bence bu yıl, özellikle de düşük seviyeler görüldükten sonra, yavaş birikim, dolar maliyeti ortalaması ve bunun gibi şeyler için bir yıl olacak. Kesinlikle dikkatli olunması gereken bir yıl.

Tüm bu yorumlara bakıldığında aslında 2023 yılının sonlarına doğru bir hamle beklendiği öncesinde ise yatay seyrin devam edeceği görülüyor.


Total
11
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Solana (SOL) Rakiplerini Geride Bırakıyor

Sonraki Haber

Ethereum Fiyatı Yeşile Döndü Ancak Azalan Hacimler Endişe Verici Olabilir

İlgili Haberler