Popüler Analist: “Ethereum’larımı (ETH) Hiç Satmak İstemeyebilirim”

İlayda Peker

Piyasa hacmi bakımından en büyük altcoin konumunda bulunana Ethereum (ETH) dün 2.800 dolar ile yeni bir rekora imza attı. Daha sonra 2.700 dolar ile 2.800 dolar bandında hareket etmeye başlayan ETH ile ilgili yatırımcılar ve analistler hala yükseliş grafikleri bekliyor gibi görünüyor.

ETH’da Hedef: 10.000 Dolar

Daha önce de pek çok analistin dile getirdiği gibi popüler yatırımcı ve analist Lark Davis yaptığı son açıklamalarda Ethereum’un 10.000 dolara kadar yükseliş yaşayabileceğini belirtiyor.

Davis’e göre Ethereum, Temmuz ayında ana ağda yayınlanacak ve EIP-1559’u içerecek olan London ağ yükseltmesinin ardından deflasyonist bir varlık haline gelecek. Ayrıca Ethereum stake ederek kazanılacak aylık pasif gelir de yaklaşık olarak %5 olacak. Bu sebeple analist Ethereum’larını hiç satmayabileceğini dile getirdi.

Davis konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Ethereum’larımı satmak istemeyeceğimi düşünüyorum. Ethereum yıllık % 5 ödüllü deflasyonist bir varlık olacak.” sözlerini kullanıyor.

Ethereum İşlem Ücretleri

Davis ayrıca Ethereum işlem maliyetlerinin son zamanlarda neredeyse tamamen karşılanabilir hale geldiği görüşünü de yorumladı. Davis konuyla ilgili olarak, Ethereum’un sonunda Binance Smart Chain, Solana ve Polygon gibi ağlarla eşit seviyeye geldiğini dile getirdi.

Ethereum işlem ücretleri geçtiğimiz haftalarda oldukça yüksek seviyeler çıkmış ve bu sebeple kullanıcıları ETH ağından vazgeçebileceği yorumları yapılmıştı. Ancak hem fiyat hareketleri hem ağ etkinlikleri izlendiğinde kullanıcıların böyle bir niyetlerinin olmadığı anlaşılıyor.


Total
9
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Popüler Analist 2022 Yılına Kadar Artış Yaşayacak 5 Kriptoyu Paylaştı

Sonraki Haber

Milyarder İş İnsanının Kripto Paralar Hakkındaki Görüşleri

İlgili Haberler