Küçük Hacimli Bu 3 Coin’de Büyük Artış Bekleniyor

İlayda Peker

Kripto analisti ve influencer Tyler Swope, 50 milyon doların altında piyasa değerine sahip olan ve önümüzdeki günlerde yükseliş beklediği küçük hacimli kripto para birimlerini takipçileri ile paylaştı.

Küçük Hacimli Yükseliş Beklenen Coin’ler

Swope’un artış beklediği kripto para birimleri arasında ilk sırada Bao Finance (BAO) bulunuyor. Swope, projenin geliştirilmesinin ilk aşamasında büyük miktarda heyecan yaratmayı başardığını ve kullanıcıların xDai’de farming yapmasına izin vermek için “tam olarak planlandığı gibi” ilerlediğini belirtti.

Yapılan açıklamalara göre BAO, SNX ve Aave’nin bir kombinasyonu gibidir, ancak teminat için LP token’ları kullanılıyor. BAO token’ı ise tamamen topluluk tarafından yürütülen proje için bir yönetim token’ı görevi görüyor.

Swope’un üzerinde durduğu ikinci projenin DEUS Finance (DEUS) olduğu görülüyor. Swope’un açıklamalarına göre bu proje, oracle tarafından doğrulanmış, algoritmik olarak desteklenen ve DAO tarafından yönetilen varlık token’leştirme platformu olarak hizmet veriyor.

Yapılan açıklamalara göre Deus, kullanıcıların gerçek dünyadaki eşdeğerlerine 1:1 oranında sabitlenmiş dAsset’lar oluşturmalarına imkan tanıyor. Her dAsset, kendi ERC-20 token’ıyla temsil ediliyor. Yatırımcılar ise merkezi olmayan borsa DEUS Swap adlı bir platform aracılığıyla dAssets’e yatırım yapıyor.

Non-Fungible Yearn (NFY)

Swope’un küçük hacimli olup da büyük yükseliş beklediği kripto para birimleri arasında son olarak bir DeFi platformu olan Non-Fungible Yearn (NFY) yer alıyor. Aslında Swope bu kripto para birimi geçtiğimiz günlerde büyük artış yaşadığında da NFY’e değinmişti.

27 Şubat’ta 5,95 dolardan işlem gören NFY bir hafta içinde %10.000 yükselerek 600 doların üzerini gördü.

Swope’a göre bu coin hala potansiyelini kaybetmiş değil ve hala büyümek için alanı var.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’de (BTC) Güçlü Destek Fiyatı Yeniden Yükselişe Geçirdi

Sonraki Haber

Bitcoin’deki (BTC) Düşüş Satın Alma Fırsatı Olarak Değerlendirildi

İlgili Haberler