Popüler Analist, Cardano Fiyatını Yorumları: Boğa Gelecek Mi?

Bitcoin Haber

Cardano ($ADA), kripto para piyasası duyarlılığının geliştiği ve fiyatların yükselmeye başladığı bir dönemde, yakın gelecekte fiyatının önemli ölçüde artmasını sağlayabilecek bir teknik göstergeye yaklaştı.

ADA Yorumları

Kripto para analisti Ali Martinez’e göre Cardano, %44’lük bir kırılmaya yol açabileceğini ve potansiyel olarak ADA’nın fiyatını 0,60 dolara fırlatabileceğini söylediği bir grafik formasyonu olan baş ve omuz formasyonunu onaylamanın eşiğinde.

Baş ve omuz formasyonu, yükselişten ayıya doğru trendin tersine dönmesini öngören bir grafik formasyonudur, yani tersine dönmesi düşüşten yükselişe doğru bir dönüş anlamına gelir.

Bu formasyon, biri diğer ikisinden daha büyük olan ve bir baş ile iki omuzu andıran üç tepe noktasına sahip bir taban çizgisi ile karakterize edilir. En güvenilir trend dönüş formasyonlarından biri olarak kabul edilir.

Baş ve omuz formasyonu Cardano’nun bir yükseliş dönüşüne ve potansiyel olarak önemli bir fiyat artışına hazır olduğunu gösterebilir. CryptoGlobe’un bildirdiği üzere, Cardano balinaları kısa süre önce 218 milyon dolarlık bir satın alma çılgınlığına girişerek toplam 560 milyon ADA tokenı satın aldı.

“ADA İlgisi Artıyor”

Bu eğilim, kurumsal yatırımcılar ve varlıklı bireyler arasında Cardano’ya olan ilginin arttığına işaret ederek dijital varlık için güçlü bir yükseliş görünümü ortaya koyuyor. Ethereum (ETH) ve diğer önemli piyasa oyuncularına rakip olan Cardano, istikrarlı bir şekilde ilgi görmeye devam ediyor.

Martinez’e göre ADA‘nın fiyatı, şu anda satılan 3,85 milyar token’dan oluşan “devasa bir satış duvarına” ev sahipliği yapan kilit bir seviyeyi aşmayı başarırsa bir boğa koşusuna girebilir. Bu duvar 0,40 ila 0,42 dolar arasında.

Özellikle kripto para topluluğu, benimsenmesi artmaya devam ederken ve balinalar ağın yerel tokenını biriktirirken bile ADA’nın fiyatının Nisan ayı boyunca düşmesini bekliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Elon Musk’tan Yapay Zeka Yorumları!

Sonraki Haber

Bitcoin Rallisi Yaklaşıyor Mu? Kripto Paralar BTC’yi Takip Edecek Mi?

İlgili Haberler