Popüler Analist: “Bu Altcoin Projeleri 2022’de Patlama Yapabilir!”

İlayda Peker

Son birkaç haftadır kripto para birimlerinde çift hanelere ulaşan kayıplar yaşandı ancak bazı analistler bu düşüşleri bir satın alma fırsatı olarak değerlendiriyor. Piyasanın popüler isimlerinden Joe Parys de benzer bir düşünceye sahip ve düşüş sonrasında yaşanacak toparlanmada 2022 yılında 10 kata kadar yükseliş potansiyeli olduğunu düşündüğü altcoin projelerini takipçileri ile paylaştı.

Ertha

Analistin takibindeki ilk potansiyel proje Ertha. Ertha, blockchain oyunları ve oyuncular için oldukça saygın bir incubator ve launchpad. Topluluklara, borsalarda listelenmeden önce yaklaşan projelerin token’larını almaları için imkan sunuyor.

ERTHA, Heroes Of Might And Magic oyun türünden ilham alan, dünyayı keşfetmeye ve araştırmaya, seviye atlamaya, uzmanlıkları seçmeye, şirketinizin ve ülkenizin gücünü artırmaya dayalı ekonomik, sosyal bir MMO oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Oyuncular, ömür boyu gelir getiren NFT arazi ve toprak metaverse‘lerine sahip olabilirler. Ayrıca oyuncular, arazi emlak şirketlerine sahip olabilecekleri, oyun içi uzmanları işe alabilecekleri ve küresel etkilerini en üst düzeye çıkarabilecekleri bu play-to-earn metaverse’e sahip olacaklar. Yapılan açıklamalara göre Ertha, Seedify.fund’da piyasaya çıkıyor.

Mouse Haunt

Mouse Haunt, Joe’nun muazzam bir potansiyele sahip olduğunu düşündüğü ikinci proje. Mouse Haunt, Binance Smart Chain (BSC) tarafından desteklenen bir ekonomiye sahip ve çok oyunculu bir play-to-earn oyunudur.

Analistin açıklamalarına göre Unreal Engine 5 (UE5) üzerine inşa edilmiş oyun harika görünüyor ve grafikler inanılmaz iyi, bu da oyuna profesyonellik getiriyor.

Joe’nun bu projeyi seçmesinin bir başka nedeni de, Mouse Haunt’ın kahraman NFT‘lerine sahip olması.

Bit Hotel

Joe’nun listesindeki üçüncü proje Bit Hotel. Bit Hotel, oyun içi para birimi olarak Bit Hotel Coin‘i kullanacak çevrimiçi bir sosyal NFT oyunudur. Oyuncular NFT öğelerini ve karakterlerini toplayacak ve bunları odalarında veya mini oyunlarda gösterebilecekler.

Her oda, diğer oyuncularla takılabileceğiniz, sohbet edebileceğiniz veya işlem yapabileceğiniz bir sohbet odası işlevi görür. Ayrıca oyuncular token ödülleri kazanmak ve bunları cüzdanlarına çekmek için mini oyunlardan birinde savaşabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Başarılı Hedge Fonu Yöneticisi, Bitcoin ve Altını Nesil Farkı Paranteziyle Karşılaştırdı

Sonraki Haber

ABD’nin Kripto Regülasyonları İçin Önemli Gelişme! CFTC Başkanı Netleşiyor!

İlgili Haberler