2022 Yılında Bu 3 Altcoin Projesi Çok Kazandırabilir!

İlayda Peker

Kripto para piyasasında belki de en riskli yatırımlardan biri yeni çıkan kripto para birimlerine yapılan yatırımlar olabilir. Ancak risk/kazanç dengesi düşünüldüğünde en çok da bu kripto para birimlerinin kazandırdığı görülüyor. Piyasanın popüler analistlerinden olan Joe Parys de 2022 yılında gözle görülür artış yaşama potansiyeli olan 3 altcoin’i takipçileri ile paylaştı. Ancak tekrar belirtmek gerekir ki bu yatırımlar riskli olabilir.

Pulse Swap (PULSESWAP)

Analistin listesindeki ilk altcoin Pulse Swap, blockchain’deki geleneksel ödemeleri yeniden oluşturmayı hedefleyen merkezsiz bir finansal ödeme ağı olarak karşımıza çıkıyor.

Birkaç gün önce HEX’in kurucusu Richard Hart Twitter’da yaptığı açıklamada, Pulse Chain test ağı sürüm 2’nin kullanımda olduğunu duyurdu. Analistlere göre bu oldukça büyük bir hamle olarak değerlendiriliyor.

Yapılan açıklamalara göre Pulse Swap’in ana ağı da yakında başlatılacak ve kodu büyük ölçüde tamamlandı. Ayrıca bir airdrop planlandığı da biliniyor. Dolayısıyla airdrop ile yatırımların büyük oranda artabileceği düşünülüyor.

CoinxPad (CXPAD)

Analistin listesindeki ikinci potansiyel aday CoinxPad. CoinxPad, ilk Cex / Dex Çok Zincirli IDO Launchpad olarak tanımlanıyor. Coinxpad, token dağıtma ve likiditeyi artırma yeteneği ile kripto projelerini güçlendirmeyi hedefliyor.

Öte yandan xPad sahiplerine USDT olarak 2,29 milyon dolardan fazla ödeme yapıldı. Bu, kripto para birimi projelerindeki en benzersiz token ekonomilerinden biri olarak değerlendiriliyor. İnsanlar bu token’ı alıp sattığında, hesaplarına otomatik olarak bir miktar USDT geliyor. Yatırımcılar kripto para satın aldıklarında ise yalnızca bu yerleşik token’ı elinde tuttukları için ödül olarak pasif gelir elde ediyorlar.

Fishing Town

Parys’in dikkatle incelediği son proje Fishing Town. Fishing Town, BSC’de piksel sanat konseptiyle P2E Metaverse NFT Oyunu ve İlk Balık Tutma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Yapılan açıklamalara göre bu projenin ilk piyasa değeri beş yüz yirmi altı bin dolar olacak. Sonrasında ise merkezsiz borsalarda listelenmelerin olacağı ifade ediliyor.

Özel satış ve halka açık IDO’nun ardından token, Binance akıllı zincirinde yayınlanacak. Ayrıca oyunun da 1.0 sürümü kullanıcılara sunulacak, piyasaya giriş sağlanacak ve topluluk etkinlikleri düzenlenecek.

Dolayısıyla Prays’e göre Fishing Town, yatırımcılara ciddi kazançlar sağlama potansiyeli sunuyor olabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

XRP Fiyatı Hala Baskılanıyor Mu: Dava Sonucu ve Fiyat Beklentileri

Sonraki Haber

FED Açıklamasından Sonra Kripto Para Piyasası Nefes Aldı!

İlgili Haberler