Popüler Analist BTC ve Bir Ethereum Rakibinde Yükseliş Bekliyor

Bitcoin Haber

Bitcoin‘in (BTC) 2018’deki dip seviyesini altı ay önceden doğru bir şekilde tahmin eden popüler bir analist boğaya dönüşüyor gibi görünüyor. Takma isimli analist Smart Contracter, 218.100 Twitter takipçisine Bitcoin’in bir üst aralıktan çıkmasının ardından düşüş eğilimini bıraktığını söyledi.

Bitcoin Yorumları

Analist yaptığı açıklamalara göre uzun pozisyonlara girmek için fırsatlar arıyor. Smart Contracter’a göre, Bitcoin muhtemelen ilerleyen dönemde diğer kripto varlıklarından daha iyi performans gösterecek:

BTC bu yavaş ve dalgalı yükselişten çıktığına göre, düşüş eğilimini bir kenara bırakıp uzun geri çekilmelere bakıyorum. Fiyat hareketi şu anda bana dürtüsel görünüyor ve ayrıca BTC’nin Aralık ayının en yüksek seviyesini çıkarma eşiğinde olmasıyla BTC hakimiyetinin artacağına ve BTC‘nin altcoinlerden daha iyi performans göstereceğine inanıyorum.

Kripto analistinin grafiklerine bakıldığında Smart Contracter, Bitcoin‘in 18.800 doların üzerine çıkmaya hazır olduğunu öne sürüyor gibi görünüyor. Smart Contracter teknik analizinde, ana trendin beş dalgalı bir modelde, düzeltici trendin ise üç dalgalı bir modelde gerçekleştiğini belirten Elliot Dalga Teorisini uyguluyor.

Bitcoin yazı yazıldığı sırada 18.157 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin hakimiyetine gelince, Smart Contracter BTC’nin %43’ün üzerine çıkacağını tahmin ediyor gibi görünüyor. Bitcoin hakimiyeti şu anda %38’dir.

Avalanche Yorumları

Sırada akıllı sözleşme özellikli blok zinciri Avalanche (AVAX) var. Smart Contracter, piyasa değerine göre 19. en büyük kripto varlığının, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %90’lık bir düzeltmenin ardından dibe vurmuş gibi göründüğünü söylüyor. Kripto analisti, Avalanche aşağı doğru düzeltme yaptığında satın alma fırsatları arayacağını söylüyor.

AVAX bir tanrı mumuyla köşegeni sonlandıran yüksek zaman diliminden çıktığına göre, bu bana bir dip gibi görünüyor. Kesinlikle burada kovalayamam. Ancak geri çekilme alımları için %100 tekrar radarımda.

Avalanche bu yazının yazıldığı sırada iki haftada yaklaşık %40 artışla 15,18$’dan işlem görüyor.


Total
7
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shiba Inu Ocak’ı Nasıl Bitirecek: SHIB Yorumları

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatı 20.000 Doları Geçebilecek Mi?

İlgili Haberler