Popüler Analist Açıkladı: Mart Ayında Bu 8 Coin Yükselecek!

İlayda Peker

Popüler bir kripto para yatırımcısı ve Altcoin Daily YouTube kanalının kurucusu olan Austin Arnold, Mart ayında ciddi yükseliş beklediği 8 kripto para birimini takipçileri ile paylaştı.

Mart Ayında Yükselecek Coin’ler

Arnold ilk olarak bir eşler arası dijital varlık platformu olan Bondly’ye değindi ve yerel token’ı BONDLY’den bahsetti. Arnold, non-fungible token’ların (NFT’ler) veya dijital koleksiyon parçalarının hızla büyüyen bir alan olduğunu ve kısa süre önce 3,5 milyon dolar değerinde Logan Paul NFT’sinin satışını kolaylaştıran Bondly’nin sektörle birlikte büyümeye hazırlandığını vurguluyor.

Altcoin Daily sunucusu, Cardano’nun (ADA) listesindeki ikinci kripto para birimi olduğunu ifade ediyor. Çünkü yeni bir geliştirme yaşayan Cardano’da ücretler Ethereum’da oldukça düşük. Bu da artık önemli bir kriter olarak değerlendiriliyor.

ADA ile ilgili yaptığı açıklamalarda Arnold, “Cardano’nun Mart ayında harika bir görüntüsü var. ETH işlem ücretleri yüksek, insanlar Cardano’yu seviyor. Cardano, Mart ayında izlenecek bir coin. Henüz piyasa yapısını kırmadı ve ben yükseliş bekliyorum.” ifadelerini kullanıyor.

Chainlik ve Tezos

Analiste göre Chainlink (LINK)  yakın zamanda güncellenen Off-Chain Reporting (OCR) ağı sebebiyle yükseliş yaşaması beklenen üçüncü kripto para olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü bu güncelleme ile LINK ağındaki işlem ücretleri on kata kadar azalacak ve bu sebeple Ethereum kullanıcıları Chainlink’i tercih etmeye başlayabilir. u da net bir yükseliş sinyali olarak değerlendiriliyor.

Arnold’un Mart ayında toparlanmasını beklediği dördüncü kripto para, şu anda İsviçre’nin en eski bankalarından birinde işlem yapabilen uyarlanabilir akıllı sözleşme platformu Tezos (XTZ) ve beşincisi Umbrella Network (UMB).

Orion Protocol, SuperFarm ve Ethereum

Ana ağ lansmanına yaklaşan likidite kaynağı Orion Protocol (ORN), Arnold’un listesinde altıncı sırada yer alıyor. Ayrıca NFT’lere bir kez daha değinen analist, SuperFarm’ın da (SUPER) yükseleceğine inandığını dile getiriyor.

Tüm bunlara ek olarak analist Ethereum’da da hala yükseliş beklediğini ifade ediyor.Total
24
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bir Büyük Firma Daha Bitcoin (BTC) Yatırımı Yapmaya Hazırlanıyor Olabilir!

Sonraki Haber

Bitcoin Düşüşünün Arkasında Hangi Nedenler Var? BTC Düşüşü Sürecek Mi?

İlgili Haberler