Popüler Analist Açıkladı: Bu NFT Projesi Çok Küçümseniyor!

İlayda Peker

Kripto analisti ve influencer Ben Armstrong, YouTube kanalı BitBoy Crypto’da yayınlanan bir videoda non-fungible token’lardan (NFT) bahsetti ve bir NFT projesinin şu anda oldukça küçümsendiğini dile getirdi. Armstrong’a göre bu proje oldukça büyük potansiyele sahip.

ECOMI (OMI)

Armstrong’un mutlaka takip edilmesi gerektiğini dile getirdiği proje: ECOMI (OMI). Armstrong, ECOMI’nin endüstrinin talebinden yararlanmak için benzersiz bir konumda olduğunu ifade ediyor. Dijital ve gerçek dünya öğelerinde sahiplik belgesi sağlayan proje, sanat, bilet satışı ve sanal mülk alanlarına uygulanabiliyor.

Buna ek olarak Armstrong, OMI’nin bir NFT koleksiyon platformu olan VeVe için yerel token olarak çalıştığını açıkladı. VeVe, geçtiğimiz günlerde Warner Bros. Capcom ve DC gibi büyük markalarla ortaklıklarını da duyurdu.

Farklı Çalışmalar

Öte yandan Armstrong OMI‘nin küresel lisans başkanı Alfred Kahn’dan ve Kahn’ın Zelda ve Mario Bros gibi Nintendo ikonlarıyla yaptığı önceki çalışmalarından da bahsetti.

Armstrong konuyla ilgili açıklamalarında, “Kahn’ın mülkleri, 25 milyar dolardan fazla bireysel gelirinden sorumludur. Kahn, 1991’den 2011’e kadar 4Kids Entertainment’ın kurucu başkanı ve CEO’suydu. Bir endüstri lideri ve lisanslama devi olarak tanınmaktadır. Şirketi 4kids; Pokemon, YuGiOh, Teenage Mutant Ninja Turtles, Cabbage Patch Kids ve tabii ki Polly Pockets gibi en büyük isimlerden bazılarının arkasındaydı.” sözlerini kullandı.

NFT’ler dünyayı etkisi altına alacak olan en son trend olduğunu ifade eden Armstrong, koleksiyon endüstrisinin yeniden şekilleneceğini ve tüm bağlantılar ve ortaklıklarıyla ECOMI’nin bu noktada lider konumda olacağını ifade ediyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber
BTC - ETH - XRP TEKNİK ANALİZİ

Willy Woo’dan Önemli Bitcoin (BTC) Piyasa Değeri Tahmini!

Sonraki Haber

Binance Coin Rekora Doymuyor: BNB Yakım Haberi Yeni Rekoru da Beraberinde Getirdi

İlgili Haberler