Popüler Analist 2022 Yılına Kadar Artış Yaşayacak 5 Kriptoyu Paylaştı

İlayda Peker

 “Altcoin Daily” YouTube kanalında yayınlanan bir videoda analist, 2022 yılına kadar büyük bir artış yaşama potansiyeli olduğunu düşündüğü 5 kripto para birimini takipçileri ile paylaştı. Videoda adı geçen 5 kripto para birimi ise Injective Protocol (INJ), Celo (CELO), YIELD App (YLD), Rally (RLY) ve Origin Protocol (OGN).

Bu Projelerin Özellikleri Ne?

Injective Protocol, CFD’ler, perpetual swaps ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli türevleri destekleyen tamamen merkezi olmayan bir Katman-2 DeFi protokolüdür.

Celo’nun amacı ise dünyanın herhangi bir yerinde akıllı telefonu olan herkesin, bir kullanıcı topluluğu tarafından işletilen merkezi olmayan bir platformda finansal hizmetlere erişmesini, telefon numaralarına para göndermesini ve işletmelere ödeme yapmasını sağlamaktır.

Öte yandan YIELD App, herkesin bir düğmeye dokunarak merkezi olmayan finansmana yatırım yapmasını sağlayan lisanslı bir FinTech şirketidir. YIELD App kullanıcılara varlıklarının güvenli bir şekilde saklanmasıyla birlikte yüksek getirili bir mevduat hesabı sağlama vizyonundan doğmuştur.

Ayrıca Rally, yaratıcıların, Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen topluluklarıyla canlı ve bağımsız ekonomiler başlatmasını sağlayan açık bir ağdır. Rally, çevrimiçi bir topluluğa sahip olan herkese, Ethereum blok zincirinde kodlama karmaşıklığı olmadan kendi kripto paralarını piyasaya sürme imkanı sunuyor.

Binance Research’e göre Origin Protocol ise eşler arası pazar yerleri ve e-ticaret uygulamaları oluşturmak için bir platform sağlıyor. Kullanıcılar, bu pazarlarda ürün ve hizmet satın alabilir veya satabilir ve geliştiriciler Origin blok zinciri tarafından desteklenen kendi uygulamalarını oluşturabilir.

Analistin Projeler Hakkındaki Düşünceleri

Analiste göre Celo, küçük ölçekli bir proje olmasa da, kesinlikle izlenmesi gereken bir token. Deutsche Telekom’un projeyi destekliyor olması ve bazı token’lara yatırım yapması bu projenin potansiyelini artırıyor.

Öte yandan analist YLD’nin nispeten küçük piyasa değerine sahip bir kripto olduğunu ve takip edilmesi gerektiğini dile getiriyor. Birkaç hafta önce Yield App’in kullanıcılara %20’ye kadar APY (yıllık yüzde getiri) kazanma fırsatı veren Ethereum fonunu başlatmış olması projeyi bir adım öne çıkarıyor.

Ayrıca NFT piyasasının giderek büyümesi de OGN’nin takip edilecek coin’ler arasında girmesini sağlıyor.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Michael van de Poppe: Altcoin’ler Bitcoin’den İyi Performans Gösterecek

Sonraki Haber

Popüler Analist: “Ethereum’larımı (ETH) Hiç Satmak İstemeyebilirim”

İlgili Haberler