Popüler Analist 2 Altcoin’de Yükseliş Bekliyor Ama Bu Duruma Dikkat!

Bitcoin Haber

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) rakibi Aptos (APT) için yükseliş fiyat hedefleri belirliyor ancak fiyatların önce düşebileceği konusunda uyarıyor.

Aptos Yükselecek Mi?

Anonim kripto analisti Altcoin Sherpa, 188.400 Twitter takipçisine Bitcoin‘in yakında 19.000 $ fiyat aralığına ulaşacağını söylüyor. Kripto kralı son günlerde yükselişte. Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin 18,182 dolardan el değiştiriyor:

BTC: Sonunda 19.000 $ ‘ın fiyatın gideceği alan olduğunu düşünüyorum, sadece önce dip yapıp yapmayacağımızı bilmiyorum. Bence bu boşluğu biraz doldururuz ve mevcut fiyattan daha fazla likidite var.

Ardından, Bitcoin yükselmeye devam ederse Aptos‘un %31’den fazla artabileceğini söylüyor.:

APT: BTC iyi oynadığı sürece bu boşluğu doldurmak için 7 doları hedefliyoruz.

Bu yazının yazıldığı sırada Aptos 5,33 dolardan el değiştiriyor.

Ayrıca, kripto piyasası son günlerde ralli yaparken, dibin muhtemelen görülmüş olmadığı konusunda uyarıyor. Bununla birlikte, fiyat hareketiyle kâr elde etmek için fırsatlar olduğunu söylüyor:

Bence bunun dip olması pek olası değil, muhtemelen daha çok acı çekilecek. Bununla birlikte, son birkaç haftadır yaşadığımız gibi hala fırsatlar var – bu zamanların tadını çıkarın çünkü bunun gibi başka bir mini altcoin koşusu yapmadan önce bir süre olabilir. Başka bir deyişle, altcoinlerin yaklaşık %25 değer kazandığı bu kısa dönemlerden en iyi şekilde yararlanın. Anlatıya hızla atlayın, spread’i geçin, agresif olun. Bunun bir dahaki sefere gerçekleşmesi aylar sürebilir ve bu küçük işlem aralığına geri dönebiliriz.

Buna ek olarak analist, “2018 ve 2019 altcoin ticareti için iki yıldı (o zamanlar birincil olan alt/BTC çiftleri). Çok fazla düşüş yaşandı ve 2023 için de aynı şeyi bekliyorum – çok fazla düşüş olacak. Bununla birlikte, burada ve orada bu mini altcoin koşularının çoğunu görmeye devam edeceğiz.” sözlerini kullandı.

WOO Network

Sherpa ayrıca likidite ağı platformu WOO Network‘ü (WOO) de analiz ediyor ve Bitcoin düşmeye başlarsa 0,14 dolara kadar düşebileceğini söylüyor:

Son zamanlarda kripto Twitter’da bu konu hakkında çok konuşuluyor, uzun vadeli yatırımlarımdan biri. Başından beri bunun içindeydim ve şu anda da elimde tutuyorum. 200 günlük EMA [üstel hareketli ortalama] başlangıçta direnç olarak hareket ediyor (normal), bunu teklif etmek istiyorsanız, BTC düşerse 0,15 $ ve 0,14 $’ı hedefleyecektir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Michaël van de Poppe: Bunlar Bitcoin’i 30.000 Dolara Çıkarabilir

Sonraki Haber

ETH Birikimi Hızlanırken Ethereum 1.400 Doların Üstüne Çıktı

İlgili Haberler