Polygon (MATIC) Fiyatı Düşüşte: Yılın En Düşük Seviyesine mi Yaklaşıyor?

Bitcoin Haber

Polygon (MATIC) fiyatı, kritik bir yatay destek alanından çıkarak hızla yılın en düşük seviyelerine yaklaşıyor. Teknik analizlere göre, MATIC’in fiyatı düşüş eğiliminde. Nisan ayında yükselen bir paralel kanalın destek hattından düşen MATIC fiyatı, düşüş trendinin devam edeceğini gösteriyor. Fiyat 0,80 dolarlık yatay alanın altına düştüğünde ve Temmuz ayında direnç olarak doğrulandığında bu durum teyit edildi.

MATIC fiyatı kırılımdan bu yana düştü ve şu anda 0,55 dolardan işlem görüyor. Eğer düşüş devam ederse, bir sonraki destek noktası %26’lık düşüşle 0,40 dolar olabilir. Göreceli Güç Endeksi (RSI) ise karışık sinyaller veriyor. RSI değeri 50’nin altında olduğu için düşüş eğilimi sürüyor ancak yükseliş sapması da yaratıyor.

Polygon (MATIC) fiyatıyla ilgili olumlu haberler de var. LimeWire, Polygon üzerinde NFT‘ler üreten ve karşılığında içerik geliştiricilere ödeme yapan bir platform oluşturuyor. Wirex ve Veloce da Polygon’da konuşlandırılıyor. MATIC için günlük zaman dilimi, yakında bir dibe ulaşılacağını gösteriyor.

En olası tahmin, MATIC’in düşüşünün beşinci ve son dalgasında olduğunu gösteriyor. Dördüncü dalganın şekli, bu doğru sayım olduğunu öne sürüyor. Düşüş devam ederse, MATIC fiyatı beşinci ve son dalgasını 0,41 dolarda tamamlayacak. En olası MATIC fiyat tahmini ise 0,40 dolara düşüş ve ardından önemli bir sıçrama olabileceği yönünde.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FED’in Dijital Para Birimi Çıkarıp Çıkarmayacağına İlişkin Karar Uzakta

Sonraki Haber

Ağustos 2023’te Kripto Para Piyasası: Öne Çıkan Gelişmeler ve Trendler

İlgili Haberler