Peter Brandt: XRP Tüm Zamanların En Düşük Seviyesini Görecek!

İlayda Peker

Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile olan davası başladığından bu yana XRP fiyatı ile ilgili farklı tahminler ortaya atılıyor. Bazı isimler XRP’nin hala çok güçlü olduğunu ve 2021 yılı içinde kendi rekorunu kıracağını ifade ederken bazıları da XRP’nin çok daha düşük seviyeleri test edeceğini dile getiriyor.

“XRP Tüm Zamanların En Düşük Seviyesini Görecek”

Eski tarz bir emtia yatırımcısı olan Peter Brandt, yedinci en büyük kripto para birimi XRP’nin mevcut 0,6 dolar seviyesini kaybedeceğini ve tüm zamanların en düşük seviyesini göreceğini dile getirdi.

Bu yılın başlarında 19 Nisan’da 1,9 dolarla 2018 yılından sonra ilk defa bu seviyelere ulaşan XRP token’ı bunun sonrasında benzer bir artış ivmesi yakalayamadı. Bunun yerine, Ripple fintech devi ABD SEC ajansına karşı yasal savaşta kaldığı ve şu ana kadar birkaç büyük kazanç elde ettiği için iki aydan fazla bir süredir düşüşte.

Peter Brandt, XRP/BTC grafiğinde Head and Shoulders desenine sahip bir grafik yayınladı. Brandt, bu modelin bir geri dönüş modeli olduğunu ve bunun tamamlanmasının XRP token’ını tüm zamanların en düşük seviyelerine çekeceğini de sözlerine ekledi.

Bu noktada Brandt XRP’nin yeniden yükselişe geçtiğini ifade eden XRP topluluğu ile de bir nevi dalga geçti ve yükselişin yeniden başlamayacağını belirtti.

XRP En Yüksek Seviyesi

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, XRP şimdiye kadar bu yıl gördüğü tüm kazanımlarını kaybetti ve 2020’de para birimi için zirve olan ve 28 Kasım’da ulaşılan 0,6 dolar seviyesine geri döndü.

Şu anda XRP, 1 Ocak 2018’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 dolardan yüzde 80’nin üzerinde bir düşüşle hareket etmeye devam ediyor ve yukarıda belirtildiği gibi 19 Nisan’da ulaşılan en büyük ikinci en yüksek seviyeye de ulaşılabilmiş değil.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Ethereum Yorumları: ETH Fiyatı BTC’den Daha Kötü Performans Gösteriyor

Sonraki Haber

Bu Oyuncular Kartlarını Doğru Oynarsa Yeni Bir Bitcoin Rallisi Başlayabilir

İlgili Haberler