PEPE Kripto Parasında Toparlanma Sinyalleri Görülüyor

Bitcoin Haber

PEPE adlı kripto paranın fiyatı, Ağustos ayında yaşanan %46’lık düşüşün ardından 0,0000008 dolar bölgesinde destek buldu. Bu düşüş, geliştirme ekibinin kötü niyetli aktörler tarafından 15 milyon dolar değerinde varlık çalınmasının ardından gerçekleşti. Ancak Eylül ayında PEPE’nin fiyatında istikrar görüldü. Son zincir içi veri eğilimlerine göre, uzun vadeli PEPE sahipleri, geçen ay yaşanan satış çılgınlığının ardından güvenlerini yeniden kazanıyor gibi görünüyor.

PEPE’nin Tüketilen Yaşı, son iki ayın en düşük seviyesine geriledi. 4 Eylül’de kaydedilen 39,29 trilyon, PEPE’nin Tüketilen Yaş sayısının 19 Haziran’dan bu yana ilk kez 40 trilyonun altına düştüğünü gösteriyor. Tüketilen Yaş, yakın zamanda işlem gören kripto paraların son hareketlerini izleyerek, bir Blockchain topluluğu içindeki uzun vadeli sahiplerin ticaret faaliyetlerindeki değişiklikleri izlemek için kullanılır.

Tüketilen Yaşta önemli bir düşüş, satış baskısının azaldığını ve daha az sayıda uzun süredir tutulan token’ın hareket halinde olduğunu gösteriyor. Bu durum, PEPE fiyatının geçtiğimiz hafta 0,00000075 dolar destek bölgesinin üzerinde kalmasına yardımcı oldu.

PEPE topluluğu son fon hırsızlığıyla yüzleşirken, PEPE ağındaki balina yatırımcıları şahin bir tavır alıyor gibi görünüyor. Ancak tarihsel veri eğilimleri, balina yatırımcılarının tutumundaki olumlu bir değişikliğin PEPE fiyatlarında bir toparlanmayı tetikleyebileceğini gösteriyor.

24 Ağustos civarında balinaların satışa başlamasıyla PEPE fiyatı düşmeye başladı. Balinaların ticaret faaliyetlerindeki azalmalar, fiyat eğilimini yansıtıyor ve bu durum, fiyat hareketleri ile balinaların ticaret faaliyetleri arasında yakın bir ilişki olduğunu gösteriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Terra Classic (LUNC) Ekosistemi ve Fiyat Tahminleri

Sonraki Haber

MakerDAO, Gerçek Dünya Varlıklarına Odaklanarak Gelirlerini Artırıyor

İlgili Haberler