Pepe Coin’deki Hızlı Yükseliş Sonrası Değer Kaybı: Son 1 Ayda %30’luk Düşüş

Bitcoin Haber

Mayıs 2023’te güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayan ve yüksek oranlarda değer artışı kaydeden Pepe coin, son aylarda %30’dan fazla değer kaybı yaşadı ve 0,0000008 dolar seviyelerine geriledi. Bu süreçte piyasa değerinde önemli bir artış kaydederek ilk 100 sıra içerisine giren Pepe coin, analistlerin olası düşüş konusundaki uyarılarına rağmen değer kaybını durduramadı.

Dogecoin ve Shiba Inu gibi spekülatif kripto paralar da benzer yükselişler kaydedip sonrasında büyük ölçekli değer kayıpları yaşamıştı. Pepe coin de son haftalarda güçlü bir düşüş ivmesi yakaladı ve yüksek oranlarda değer kaybetti.

Son 1 ayda %30’dan fazla ve son 1 haftada %10’un üzerinde değer kaybı yaşayan Pepe coin’in düşüş hızı, piyasanın genel olarak düşüş eğiliminde olmasıyla daha da arttı. Bitcoin‘in 25.600 dolar seviyelerine gerilemesiyle kripto para piyasasında düşüş ivmesi hızlandı.

Pepe coin de, sabah saatlerinden itibaren değer kayıplarına hız kazandıran diğer kripto para birimleri gibi düşüş yaşadı. Son 24 saatlik süre içerisinde ortalama %4’lük bir değer kaybı daha yaşayarak 0,0000008 dolar fiyat seviyelerine geriledi.

Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları nedeniyle risk taşıdığını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Bu bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

WLD Token Değer Kaybı Yaşarken, Balinalar Hala İlgili

Sonraki Haber

ABD SEC Kararı Sonrası Kripto Para Piyasası Değer Kaybetti

İlgili Haberler