Pepe Coin Fiyatı ve Geleceği: Kripto Para Biriminin Son Durumu

Bitcoin Haber

Kripto para birimi Pepe Coin (PEPE) yakın zamanda büyük bir fiyat düşüşü yaşadı ve bu durum 100 kripto listesinden düşmesine neden oldu. Ancak, son birkaç gün içerisinde Pepe Coin’in kaderi değişti ve fiyatında artış yaşanmaya başladı. Birkaç hafta önce, PEPE’nin piyasa değerinin büyük bir kısmını kaybetmesi yatırımcılarda endişe yaratmıştı. Ancak, 29 Eylül’de Lookonchain tarafından atılan bir tweet, yatırımcılara iki yeni cüzdanın toplam 801 bin dolar harcayarak 1,08 trilyon PEPE satın aldığını gösterdi.

Santiment’in verilerine göre, PEPE üzerindeki alım baskısı yüksekti ve bu durum, arzı kontrol edildiğinde daha da belirgin hale geldi. Kripto paranın borsadaki arzı geçen hafta net bir şekilde azalırken, borsa dışındaki arzı arttı. Ancak, balinaların tuttuğu arzın düşmesi, yatırımcıların memecoin’e olan güvenine rağmen, şüphelerin devam etmesine neden oldu.

21milyon.com verilerine göre, PEPE yalnızca son 24 saat içinde %10’dan fazla fiyat artışı yaşadı. Memecoin, 316 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle 0,000000807 dolardan işlem görmeye devam ediyor. İşlem hacmindeki artışın eşlik ettiği fiyat artış trendi cesaret verici görünüyor.

PEPE’nin teknik analizlerine bakıldığında, MACD yükseliş eğilimi gösterdiği için alıcılar adına olumlu görünüyor. Ayrıca, Chaikin Para Akışı (CMF) ve Göreceli Güç Endeksi (RSI) de yükseliş kaydederek devam eden bir yükseliş trendi şansını arttırıyor. Ancak, memecoin’in Para Akışı Endeksi (MFI) aşırı alım bölgesine yakın görünüyor ve bu da önümüzdeki günlerde satış baskısını beraberinde getirebilir.

Yatırımcıların, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olduğunu ve risk taşıdığını bilmeleri ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmeleri önemlidir. Bu bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Worldcoin Altcoin Yüzde 11’den Fazla Artabilir: Usta Analistin Tahmini

Sonraki Haber

Arbitrum Fiyatı ve Balina Yatırımcıların Etkisi

İlgili Haberler