OKX Borsası, Kripto Para Birimi OKB için 255 Milyon Dolarlık Rekor Yakım Gerçekleştirdi

Bitcoin Haber

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan OKX, hizmet tokeni OKB için beklenen geri alım ve yakım işlemi gerçekleştirdi. Zincir üzeri veriler, borsanın 11 Eylül’de 21. OKB geri alım ve yakımını tamamladığını gösteriyor. Yaklaşık 255 milyon dolar değerindeki 6.14 milyon adet OKB geri alınarak yakıldı. Bu son yakım, OKB yakımında yeni bir rekor oluşturdu.

OKX, daha önce mevsimsel piyasa koşulları ve işletme performansına göre yakım yapılacağını belirtmiş ancak bu süreçte dikkate alınacak spesifik kuralları belirtmemişti. OKB, 2.59 milyar dolar piyasa değeri ile son 24 saatinde yüzde 0,31 yükselişle 43,25 dolardan işlem görüyor. Veriler, OKB’nin fiyatının son 7 günde yüzde 4,38, son 30 günde ise yüzde 1,7 arttığını gösteriyor.

Kripto para borsası OKX’in hizmet tokeni olan OKB, platformun ekosistemini desteklemek, teşvik etmek ve çeşitli avantajlar sunmak amacıyla oluşturulmuştur. OKB’nin temel kullanım alanları arasında işlem ücreti indirimi, ilk halka arz (IEO) katılımı, oy hakkı, kredi imkanı ve partnerlikler ve ekosistem bulunuyor.

OKB, OKX kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunan ve platformun büyümesini teşvik eden bir kripto para birimi. Ancak yatırımcıların herhangi bir yatırım kararı almadan önce dikkatli bir şekilde araştırma yapmaları ve riskleri anlamaları gerekiyor. OKX’in 21. geri alım ve yakım işlemi, kripto para borsasının büyüme stratejisinin bir parçası olarak görülüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Solana Kripto Para Birimi: Değer Kaybı Sürecek mi?

Sonraki Haber

Ethereum’un Gerçek Değeri Piyasadan %27 Düşük: RxR Araştırması

İlgili Haberler