Neden Chainlink (LINK) Yükseliyor? Kripto Analistlerinin Gözdesi LINK Coin’in Yükselişi

Bitcoin Haber

Kripto analistlerinin ilgisini çeken ve sağlam temelleri nedeniyle gelecek vadeden altcoinler arasında gösterilen Chainlink (LINK), yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. LINK Coin, yüzde 20 oranında bir yükseliş yaşadı. Bu yükseliş, BTC fiyatının 30.100 doları aştığı bir dönemde gerçekleşti. Chainlink’in son Swift ortaklığı ve başarılı testler, blockchain tabanlı oracle çözümünü daha da popüler bir varlık haline getirdi. Ayrıca, son zamanlarda duyurulan stake havuzu ve token faydasını artırmayı hedefleyen yenilikler de fiyatın artmasını sağladı.

Chainlink, şu anda birçok akıllı sözleşme platformunun fiyat beslemelerini sağlıyor. Chainlink ekibi, gelecekte “gerçek dünya varlıklarının tokenize hale getirilmesi” gibi devrim niteliğindeki değişikliklere işaret ediyor. Bu, Chainlink’in potansiyel değerini ve talebini daha da artırabilir.

LINK Coin’in fiyatı, yazının yazıldığı sırada 9 doların üzerindeydi ve günlük kazancı %20’ye ulaştı. BTC’nin yükseliş eğilimine devam etmesi, fiyatın daha da yükselebileceği konusunda umut veriyor. Teknik analizlere göre, LINK Coin yaklaşık bir yıldır altıncı kez test ettiği direnç bölgesinde bulunuyor.

Fiyat, 9,43 dolar seviyesini aşabilirse, 18 dolarlık bir yükseliş trendine girebilir. Ancak, eğer 8,42 dolar seviyesi kaybedilirse, bu yükseliş senaryosu risk altında olabilir. Şu anda, BTC hareketi, fiyatın artmasını destekliyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı ve kendi araştırmalarınız doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Dostu Politikacı Tom Emmer, ABD Temsilciler Meclisi Başkanlığına Aday Olabilir

Sonraki Haber

Kripto Endüstrisinde Haftanın Öne Çıkan Gelişmeleri

İlgili Haberler