NEAR Coin Fiyatı İlk Kez 1 Doların Altına İndi: Yatırımcılar Uykusuz Geçiriyor

Bitcoin Haber

NEAR Coin, yerel dip seviyelere inen ve yükselişler yaşayan kripto paralar arasında. Ancak, SOL gibi diğer kripto paralar kadar güçlü bir toparlanma yaşamadı ve fiyatı yeni dip seviyelere ulaştı. NEAR Coin, FTX borsasının desteklediği altcoinler arasında en dikkat çekenlerden biriydi. Ancak, FTX’in çöküşü ve l1, l2 çözümlerinin sayısının hızla artması NEAR Coin’in rekabette üst sıralarda kalmasını zorlaştırdı.

NEAR Coin fiyatı, 2020’den bu yana ilk kez 1 doların altına indi. Fiyat 0,97 doları gördü ve RSI daha fazla düşüş olabileceğini gösteriyor. Ocak 2022’de tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 20,60 dolardan bu yana düşen NEAR Coin fiyatı, 1,25 dolarlık yatay destek alanını kaybetti.

Haftalık RSI, düşüş eğilimini teyit ediyor ve NEAR Coin fiyatı, tüm boğa sezonu kazançlarını silme eğiliminde. Bu durum, 2022 başında alım yapmış yatırımcıları FTX çöküşünde projeden kaçmadıkları için pişman ediyor. Günlük grafikte, Şubat ayından bu yana yaşanan düşüşün azalan bir paralel kanal içinde yer aldığını ve NEAR’ın kanalın direnç çizgisinin altında olduğunu gösteriyor.

Eğer satışlar devam ederse, fiyatın 0,8 ve 0,56 dolar bölgelerine doğru kayıplar derinleşebilir. Ancak direnç çizgisinin aşılması ve RSI’ın yeniden nötr bölgeyi geri alması halinde 1,6 dolar test edilebilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi içermez. Kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olan yatırımcılar, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

AXS Token Kilit Açılışının Piyasaya Etkisi ve Beklentiler

Sonraki Haber

Ripple Analizi: XRP’nin Destek ve Direnç Seviyeleri

İlgili Haberler