MKR Coin Balinasının 12,3 Milyon Dolarlık Hareketi ve Fiyat Tahminleri

Bitcoin Haber

Bir MKR Coin balinasının Binance borsasından 12,3 milyon dolar değerinde 11.231 MKR Coin çekmesi yatırımcılar arasında heyecan yarattı. Bu hareket, genellikle uzun vadeli birikim sinyali olarak kabul edildiği için MKR Coin’in fiyatının yükselmesine yol açtı. Balina, 23 Ağustos’tan bu yana Binance’dan UNFI, LPT ve TRB çekimleri de gerçekleştirmişti.

MKR Coin’in fiyatı, bu gelişmelerin ardından 1.138 dolardan 1.185 dolara çıktı. Ancak sonrasında gelen kar satışları fiyatı 1.083 dolara çekti. Şu anda, fiyat dip ve zirvenin tam orta aralığında alıcı bulmaya devam ediyor.

MKR Coin, 1.000 dolarlık destek seviyesini başarıyla koruyor. Fiyat, dar bir aralıkta sıkışmış durumda ve boğalar, fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarmayı başaramıyor. Ancak eğer fiyat yükselip düşüş trendi çizgisinin üzerinde kalabilirse, alıcıların oyuna geri döndüğü anlaşılabilir.

Eğer fiyat 20 günlük EMA olan 1.106 doların altında kalırsa, bu ayıların üstünlüğünü gösterecektir. Bu durumda, parite 980 dolarlık güçlü desteğe düşebilir. Yükseliş senaryosunda, 1.186, 1.227 ve 1.280 dolar seviyelerinde gelecek kar satışlarının boyutu önemli olacak.

Elbette, Bitcoin‘in fiyat performansı altcoinlerin yönünü büyük ölçüde etkilemeye devam ediyor. Yatırımcıların, olası bir Bitcoin düşüşü veya rallisi durumunda yukarıdaki seviyelere bağlı pozisyonlar alması, teknik analize göre mantıklı olabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bybit, Yapay Zeka Destekli Piyasa Analizi Aracı Geliştirdi

Sonraki Haber

Fetch (FET), Stellar (XLM) ve Bluzelle (BLZ) Altcoin’lerinin Fiyat Değerlendirmesi

İlgili Haberler