Milyarder İş İnsanının Kripto Paralar Hakkındaki Görüşleri

Mert Bahçe

T. Rowe Price CEO’su Bill Stromberg, kripto para birimleri hakkında önemli açıklamarda bulundu. Stromberg, kripto paraların gayet iyi bir hızda ilerlediğini belirtirken henüz yolun başında olduklarını aktardı.

Başarılı CEO, Kripto Para Endüstrisi Hakkındaki Görüşlerini Aktardı

Tüm kripto para piyasasının toplam değeri 2 trilyon doları aştığı günlerde, Coinbase’in de halka arz olması ile birlikte tüm gözler kripto para endüstrine çevrildi. Bazı kesimler bu alanın artık erken dönemleri aştığını iddia ediyor. Ancak başarılı iş insanı Bill Stromberg, durumun tamamen farklı olduğuna inanıyor.

Baltimore Business Journal’a verdiği bir röportajda Stromber, kripto para birimlerinin henüz yolun başında olduğunu ileri sürdü. Ancak yine de sektörün büyüme hızının oldukça iyi olduğunu şu sözlerle belirtti: “Gerçekten erken. Bunlar erken günler. Bu yüzden hızlı bir büyüme görüyoruz. Kripto para sektörünün olgunlaşması için önünde uzun yıllar var.”

Baltimore merkezli T. Rowe Price Group, 31 Ocak 2021 itibariyle yönetimi altındaki 1.46 trilyon dolarlık varlık ile operasyonlarına devam ediyor.

Tecrübeli İsimden Hisse Senedi Rallisi Yorumu

Milyarder isim, yükselen hisse senetleri hakkında yorumlarda bulunurken şirketlerin ekonomik toparlanmanın akabinde bundan yararlanması gerektiğini vurguladı. Bill Stromberg, bu rallinin henüz orta noktada olduğunu şu sözlerle belirtti: “Bu çalışmanın ortasında olduğumuzu söyleyebilirim. Çünkü yaklaşık bir yıldan bu yana devam ediyor. Zamana hepimize neler olacağını gösterecek.”

Bunun yanı sıra tecrübeli isim, SPAC’ların (Birleşme amaçlı ortaklık) henüz oyunda olduğunu ve bunun unutulmaması gerektiğini hatırlattı: “Birleşme amaçlı ortaklıklar burada kalıcı bir trend olacak. Hali hazırda biraz soğumaya başladı. Çünkü bu tür şeyler oldukça hızlı bir büyüme kaydetmenin ardından bir soğuma dönemine giriyor.”Total
135
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Popüler Analist: “Ethereum’larımı (ETH) Hiç Satmak İstemeyebilirim”

Sonraki Haber

Ethereum Ayı Çok İyi Kapattı: ETH Fiyatı ve Altcoin Fiyat Beklentileri

İlgili Haberler