Michael Van de Poppe, ETH, ADA, EOS ve ICX İçin Önemli Seviyeleri Açıkladı

İlayda Peker

Son zamanlarda kripto para birimlerinde oldukça volatil hareketler yaşanıyor. Piyasanın önemli yatırımcı ve analistlerinden Michaël van de Poppe ise Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Eos ve Icon (ICX) için kilit seviyeleri takipçileri ile paylaştı.

Ethereum ve Cardano

Van de Poppe Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda, akıllı sözleşme platformu Ethereum’un kripto para birimi ETH’nin oldukça iyi durumda olduğunu dile getirdi. Analistin açıklamalarına göre ETH, 2.300-2.400 dolar bandında önemli bir destek buldu ve 2.900 dolar, 3.275 dolar ve 3.704 dolar önemli direnç seviyeleri olarak değerlendirilebilir.

Van de Poppe konuyla ilgili yaptığı açıklamalarında, “Ethereum 2.300-2.400 dolar arasındaki desteğe dayanıyor ve günlük mum üzerinde harika görünüyor. Piyasa o kadar da kötü değil” sözlerini kullandı.

Analist Ethereum rakibi olarak görülen Cardano ile ilgili görüşlerini de belirtiyor. Analist ADA’nın yükselişine devam etmek istiyor gibi göründüğünü ve bunun için 1.50 dolarlık destek seviyesinde tutunması gerektiğini ifade ediyor.

Analiste göre Cardano destek için önemli bir alanda bulunuyor ve grafikler ADA için pozitif sinyaller veriyor.

EOS ve Icon

Van de Poppe’a göre EOS, özellikle Bitcoin karşısında güçlü bir duruş sergiliyor ve mücadelesine devam ediyor. Ancak analist, EOS’un kritik destek alanında olduğunun altını çiziyor.

Van de Poppe, 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların önemli olduğunu ve bu noktada ADA’nın bu seviyeler üzerinde kaldığını belirtiyor. Ayrıca analist konuyla ilgili olarak, “BTC altcoin çiftleri hala iyi görünüyor.” sözlerini kullanıyor.

ICX/BTC grafiklerini de değerlendiren analist, ICX‘in 0,000034’te direnci aşabilirse 0,000045 BTC’ye doğru harekete geçebileceğini ifade ediyor.Total
3
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Hindistan’ın Düzenleyici Kurumu Kripto Yasaklarını Tekrar Gözden Geçirecek!

Sonraki Haber

Merkez Bankaları Stablecoin’leri Gözlerinde Çok Mu Büyütüyor?

İlgili Haberler