Michael van de Poppe Düşük Hacimli 7 Kripto Parada Artış Bekliyor

İlayda Peker

Tanınmış kripto yatırımcısı ve analist Michaël van de Poppe bugün yaşanan düşüşlere rağmen, yaptığı son açıklamalarda büyük yükseliş yaşama potansiyeline sahip olan 7 düşük hacimli kripto para birimini takipçileri ile paylaştı.

Solana, Kylin ve Avalanche

Van de Poppe Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda ilk olarak akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) Bitcoin (BTC) karşısında güç topladığını dile getirdi. Kripto stratejistine göre SOL/BTC işlem çifti, potansiyel olarak %18,50’lik potansiyel bir kazanç imkanına sahip.

Analist yaptığı açıklamada ise “Kesinlikle son zamanlarda en güçlü yükseliş yaşayanlardan biri. Destek için kritik alan devam ettiği için bunun boğa aşamasının devam ettiğini varsayıyorum.” sözlerini kullandı.

Van de Poppe’un listesindeki ikinci kripto para ise veri piyasası Kylin (KYL). Analist KYL’nin %56’nın üzeirnde yükseliş yaşamasını bekliyor ama bu yükseliş öncesinde ciddi bir düzeltme olabileceğini ekliyor. Poppe konuyla ilgili olarak, “Çift dipli bir yapı gördüğümüz için, bu potansiyel olarak dibe vurmuş durumda. Bu da önemli hareketli ortalamaların üzerine çıkmak anlamına gelir. Ancak biraz daha konsolidasyon olabilir.” sözlerini kullanıyor.

Bu iki kripto para biriminden sonra analist, Avalanche’den (AVAX) güçlü bir çıkış beklediğini ifade ediyor. Van de Poppe’a göre AVAX, Bitcoin karşısında güç toplayan kripto paralar arasında yer alıyor. Yapılan açıklamalara göre AVAX’ın Bitcoin karşısında %25’lik bir artış yaşaması bekleniyor.

Vechain, Holochain, BEPRO ve Swipe

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para, Vechain (VET). Van de Poppe’ye göre Bitcoin’e karşı kilit bir direnç noktasında bulunan VET, oldukça güçlü bir grafik sergiliyor.

Analist bunların yanında 2021 yılında halihazırda çok büyük bir yükseliş kaydetmiş olan Holochain‘in (HOT) de hala yükseliş potansiyeline sahip olduğunu ifade ediyor. Kripto analisti, HOT’ın %125’lik bir yükseliş öncesinde kritik seviyeleri geçmesi gerektiğini düşünüyor.

Bunlara ek olarak analist, BEPRO Network (BEPRO) ve Swipe’de (SXP) de yükseliş beklediğini belirtiyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ripple’dan Önemli Mısır Hamlesi: Ripple Mısır Ulusal Bankası İle Ortaklık Kurdu

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) Düşüş Sonrasında Yeni Bir Alım Bölgesinde Mi?

İlgili Haberler