Michael van de Poppe Cardano (ADA) İçin Yükseliş Sinyali Verdi

İlayda Peker

Piyasanın popüler analistlerinden Michaël van de Poppe yaptığı son açıklamalarda Cardano’da (ADA) beklediği fiyat hareketlerini ve altı düşük hacimli coin ile ilgili yükseliş beklentilerini takipçileri ile paylaştı.

“Cardano %50 Yükselişe Hazır”

Analistin yaptığı açıklamalarda Cardano’nun Bitcoin karşısında güç kazandığını ve yükseliş için hazır olduğunu dile getirdi. Analistin açıklamalarına göre ADA, Bitcoin karşısında 0.000034 BTC’ye kadar yükselebilir.

Dolayısıyla analist ADA/BTC paritesinin yaklaşık olarak yüzde 50 artış yaşamasını bekliyor. Konuyla ilgili açıklamalarında ise Van de Poppe, trendin 0.000022 BTC üzerinde kaldığı sürece artış olasılığının olduğu ifade ediyor.

Takip Edilmesi Gereken 6 Coin

Van de Poppe’nin radarındaki bir başka kripto para birimi ise hibrit blok zinciri platformu ICON (ICX). Analiste göre ICX de Bitcoin karşısında güçlenen kripto para birimleri arasında yer alıyor ve analist ICX’ten %130 gibi büyük bir artış beklediğini dile getiriyor.

Analistin açıklamalarına göre ICON, 0.000056 BTC seviyesinde bir yeniden test olabileceğini ve sonrasında başlayacak yukarı yönlü hareketin 0.000097 BTC’lik seviyeyi getireceğini ifade ediyor.

Buna ek olarak Van de Poppe, Zilliqa’nın da (ZIL) artışa geçmeye hazır olduğunu ifade ediyor. Analiste göre ZIL en az %40 artış yaşama potansiyeline sahip.

Dördüncü olarak analist, internet ölçekli blok zinciri Elrond’un (EGLD) da BTC karşısında yükselişe hazır olduğunu düşünüyor. Analiste göre mevcut seviyeden başlayacak bir yükseliş EGLD/BTC paritesinde %50 gibi bir artışla sonuçlanma potansiyeline sahip.

Bu kripto para birimlerine ek olarak Van de Poppe, Pundi X (PUNDIX) ve LTO Network’te (LTO) de  gözle görülebilir artışla yaşanabileceğini ifade ediyor.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Dogecoin Benimsenmesi Artıyor: DOGE İle Beyzbol Bilet Satışı Başladı

Sonraki Haber

Dijital Euro İle İlgili En Büyük Endişe Mahremiyet

İlgili Haberler