Michael Van de Poppe: “Cardano (ADA) 5 Dolara Ulaşabilecek Potansiyele Sahip”

Mert Bahçe

Kripto uzmanı Michael Van de Poppe, Cardano’nun 5 doları görebileceğine inanıyor. Poppe’ye göre ADA 5 dolara ulaşabilecek potansiyele sahip bir kripto para.

Uzman Analist ADA Hakkında Görüşlerini Aktardı

Kripto analistli Michael Van de Poppe, popüler kripto para Cardano (ADA) hakkında görüşlerini dile getirdi. Van de Poppe, ADA’nın 5 dolarlık ATH kaydetme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Bir YouTube yaınında görüşlerini bildiren uzman isim ADA’nın mevcut piyasada güçlü bir pozisyonda yer aldığını aktardı. Poppe’ye göre Bitcoin ve birçok altcoin’in düşüşü esnasında dahi ADA sağlam bir görüntü ortaya koydu.

Uzman analist ADA hakkında şunları kaydetti: “1.80 doların üzerinde görülecek bir kırılmada ADA 3.35 ve 5 dolar hedeflerini gerçekleştirebilir. Bitcoin’in dip oluşumunun sonuna gelirsek yukarı yönlü kırılmada ADA bu iki hedef bölgeye ulaşabilir. Yani, piyasalarda hakim olan hava şu anda yükseliş trendi.”

Bunun yanı sıra Van de Poppe, ADA/BTC paritesinde Cardano’nun 4.000 satoshi desteğini kaybetmemesi gerektiğini vurguladı. ADA’nın bu seviyeyi koruması, lider kripto para Bitcoin’e karşı stabil bir ivme korumasına yardımcı olacaktır.

Cardano (ADA) Yükselen Bir İvme Yakaladı

Cardano, lider kripto paranın 30.000 dolar bandına geri çekilmesiyle kan kaybetmiş ancak kısa sürede toparlanmayı başarmıştı. ADA, yaklaşık 17 gün önce 2.46 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. Popüler kripto para, Cardano ağının gelişimi ve yeni projelerin hayata geçirilmesiyle yükselişini sürdürüyor. Cardano CEO’su Charles Hoskinson’ın topluluğu başarıyla yönetmesi ve devamlı gündemde kalması ADA fiyatına olumlu etkiler yaratıyor.

ADA teknik verileri yükseliş momentumunu doğrularken, Cardano bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 1.76 dolar seviyelerinden işlem görüyor.Total
3
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Fiziksel Gerçeklik Sunan Yenilenebilir Enerji Odaklı Kripto Para Projesi İle Tanışın: ARNO

Sonraki Haber

Bitcoin Balinaları Büyük Düşüşü Bir Satın Alma Fırsatı Olarak Değerlendiriyor

İlgili Haberler