Michael van de Poppe: Altcoin’ler Bitcoin’den İyi Performans Gösterecek

İlayda Peker

Piyasanın popüler kripto para analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe, altcoin piyasasında ışık tuttu ve önümüzdeki haftalarda altcoin’lerin Bitcoin’den daha iyi performans sergileyeceğini dile getirdi. Analiste göre altcoin’ler yeni bir ralli başlatmaya hazır.

Bitcoin ve Altcoin’ler

Van de Poppe’un açıklamalarına göre Bitcoin büyük olasılıkla önümüzdeki haftalarda düz bir çizgide ilerleyecek ve altcoin’ler iyi iş çıkaracak. dolayısıyla altcoin’ler Bitcoin’den daha iyi performans sergileyecek.

Analiste göre büyük bir altcoin sezonu yaklaşıyor ve bu yatırımcılar bu süreçte hangi kripto paralara odaklanacaklarını çok iyi değerlendirmeli. Örneğin; yatırımcı, Nisan ayı başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,031 dolara büyük bir çıkış yapan dağıtık web protokolü Holo’dan (HOT) bahsediyor.

Van de Poppe HOT’ın yeniden çok iyi bir performans sergileyeceğini ancak HOT’ın yükselişinin Haziran ayının ortalarını bulacağını dile getiriyor. Çünkü HOT’tan önce daha farklı kripto para birimleri artış yaşayabilir.

Altcoin’ler için yeni bir döngünün başlayacağını ve HOT gibi kripto para birimlerinde yeni rallilerinin yaşanacağını düşündüğünün altını çizen analist, öncelikle stabil bir grafik olabileceğini sonrasında yeni bir ralli başlayacağını ifade ediyor.

Swipe (SXP) ve Tellor (TRB)

Van de Poppe kısa vadede iyi bir performans sergilemesini beklediği iki varlığın ise Swipe ve Tellor olduğunu dile getiriyor. Analistin açıklamalarına göre SXP/BTC işlem çiftinde SXP güç kazanırken TRB’nin de teknik analizi oldukça iyi görünüyor.

Buna ek olarak Tellor’ın henüz bir boğa döngüsü yaşamadığını ifade eden analist, bu sebeple TRB’nin potansiyelinin çok yüksek olduğunu da belirtiyor.

Bitcoin‘e gelince Van de Poppe, varlığın tek seferde 58.000 dolarlık direnç bölgesini aşması durumunda kısa vadede yükselişe geçeceğini belirtiyor. Bununla birlikte analist, bu senaryonun çok düşük bir olasılık olduğunu ve önümüzdeki günlerde stabil bir tablo çizmesinin daha olası olduğunun da altını çiziyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Çin Hükümeti Bitcoin Madenciliğine Mi Başladı?

Sonraki Haber

Popüler Analist 2022 Yılına Kadar Artış Yaşayacak 5 Kriptoyu Paylaştı

İlgili Haberler