MATIC Coin’in Gelecekteki Durumu: Alım Seviyesi Geldi Mi?

Bitcoin Haber

2022 yılında birçok kripto para büyük kayıplar yaşarken MATIC Coin yatırımcıları kazançlı çıktı. Ancak 2023 yılında durum tersine döndü ve MATIC Coin fiyatı düşüşe geçti. Bunun yanında, MATIC Coin’in pazarlama stratejileri ve güçlü ekibi, bu düşüşü olumlu yönde etkileyebilir.

MATIC Coin, 2023 yılında 0.6 dolarlık destek seviyesinin altında işlem görüyor. Ayrıca, 26.000 dolarlık bir değere doğru ilerleyen BTC‘nin durumu da MATIC’in gelecekteki fiyatını etkileyebilir. Google Cloud’un 10.000’den fazla MATIC stake ederek resmi doğrulayıcı ünvanı alması, MATIC’in fiyatında olumlu bir etki yaratabilir.

MATIC Coin’in RSI değeri düşüş eğiliminde ve Şubat ayından bu yana devam eden azalan direnç trend çizgisinden çıktı. Eğer MATIC, 0.6 dolarlık bir değere sıçrarsa, bu durum boğaları cesaretlendirebilir ve MATIC’in fiyatı 0.85 dolara çıkabilir.

Ancak, BTC’nin negatif eğilimi nedeniyle düşüş senaryosu daha olası görünüyor. Eğer düşüş devam ederse, MATIC Coin’in fiyatı 0.45 dolara gerileyebilir.

Sonuç olarak, MATIC Coin’in alım seviyesinin geldiği kesin değil ve yatırımcılar, kripto para piyasasının volatilitesi nedeniyle kendi araştırmalarını yapmalı ve işlemlerini bu doğrultuda gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasası ve ADA’nın Gelecekteki Durumu

Sonraki Haber

Glassnode’dan Altcoin ve Kripto Para Piyasalarına Dair Yeni Analiz

İlgili Haberler