Litecoin’de Beklenen Hareket Başladı: LTC’nin Durumu Ne?

Bitcoin Haber

Litecoin (LTC) piyasa eğilimleri değişirken, son halving olayından kısa bir süre sonra birikimde artış kaydedildi. Yatırımcılar, kripto parayı biriktirdikleri için LTC’nin fiyatında kazanç bekliyor olabilir. Kripto analisti VICKADO’ya göre, Litecoin’in bakiyeli toplam adreslerinde son birkaç gün içinde keskin bir artış görüldü. Bu, piyasada alım eğiliminin baskın olduğunu gösteriyor.

Litecoin’in toplam uzun vadeli sahiplerinin sayısı 5 milyona ulaştı, bu da kriptoya olan güveni gösteriyor. LTC’nin fiyatında bir sıçrama beklenirken, halving olayından sonra birikim arttı ve büyük çekimlerin gerçekleşebileceğini gösteren balina aktivitesi yüksek seviyelerde kaldı.

Ancak, yüksek beklentilere rağmen, LTC’nin performansı son yedi günde %5’ten fazla düştü. Litecoin’in MVRV Z Skoru yeşil bölgenin altında yer alıyor, bu da bir piyasa dibine işaret ediyor olabilir.

Litecoin’in aSORP değeri 1’den küçük olduğunda, yatırımcıların ellerindeki varlıkları zararına sattıkları anlaşılıyor. Bu, bir ayı piyasasının ortasında, piyasanın dibe vurduğuna işaret edebilir. LTC için genel piyasa emin değil, LunarCrush’ın verileri, LTC’nin hem yükseliş hem de düşüş hissiyatının son yedi günde neredeyse %100 arttığını gösteriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasası Yeniden Yükselişte: Bitcoin 26.000 Doları, Ethereum 1600 Doları Aştı

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasası Noel’de Toparlanabilir: Kripto Para Yatırımcısı Chris Burniske’den Beklenti

İlgili Haberler