Likit Staking Platformu Lido DAO’nun Tokeni LDO İçin Kilit Açılış Alarmı

Bitcoin Haber

Bu hafta kripto para piyasasını etkileme potansiyeli bulunan birçok altcoin’de kilit açılışı olacak. Token Unlocks verileri, likit staking platformu Lido DAO’nun hizmet token’i LDO için 13 Eylül’de 1.5 milyon LDO’nun kilidinin açılacağını gösteriyor. Bu miktar, dolaşımdaki arzın yüzde 0,17’sine karşılık gelmekte ve 2.22 milyon dolar değerinde.

Kripto para dünyasında “kilit açma” süreci, daha önce kilitlenmiş veya satılması ya da devredilmesi kısıtlı olan token’lerin serbest bırakılması anlamına gelir. Bu işlem, ilk arzlar sırasında veya token fiyatını bir dengede tutmak ve uzun vadeli tutmayı teşvik etmek için hak ediş anlaşmalarının bir parçası olarak gerçekleştirilir. Kilit açılışları, dolaşımdaki arzda ani bir artışa neden olarak altcoin’lerin piyasa dinamiklerini doğrudan etkileyebilir.

Hafta boyunca LDO dışında birçok altcoin’de de kilit açılışı olacak. 14 Eylül’de Euler (EUL) tokeninde 150 bin EUL’un kilidi açılacak ve bu miktar yaklaşık 400 bin dolar değerinde. Ayrıca 16 Eylül’de 7.29 milyon Flow (FLOW) tokeninin kilidi açılacak ve bu miktar yaklaşık 3.01 milyon dolar değerinde.

Son olarak, 17 Eylül’de 40.6 milyon ApeCoin (APE) tokeninin kilidi açılacak ve bu miktar 47.10 milyon dolar değerinde. APE için kilit açılışının dolaşımdaki arzın yüzde 11,02’sine karşılık gelecek olması, bu altcoin’in piyasa dinamiklerini önemli ölçüde etkileyebileceği anlamına geliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyatı Yükselişe Geçti: Analistler Ne Diyor?

Sonraki Haber

Binance US, SEC’in Taleplerine Karşı Çıkıyor: İddialar ve Gerçekler

İlgili Haberler