Lark Davis Bu Altı Kripto Para Biriminde Büyük Artış Bekliyor

İlayda Peker

Piyasanın popüler analistlerinden Lark Davis, yıl sonuna kadar 10 kat artış yaşama potansiyeline sahip  altı kripto para birimini takipçileri ile paylaştı. Davis 2021 yılı bitmeden Injective Protocol (INJ), QuickSwap (QUICK), Linear Finance (LINA), Bancor (BNT), Epik (EPK) ve Mercurial Finance (MER) kripto para birimlerinde 10 kata kadar artış yaşanabileceğini ifade ediyor.

Injective Protocol ve Linear Finance

Davis Injective Protocol ilgili olarak daha önce de yükseliş beklediğini ifade etmiş ve platformun adeta bir canavar olduğunu dile getirmişti. Özellikle işlem ücretleri konusunda çok avantajlı bir platform olduğunu ifade eden Davis, INJ’de ciddi artışlar yaşanmasını beklediğini ifade etti.

Buna ek olarak analist, INJ fiyatının şu anda hak ettiği seviyede olmadığını ve tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık olarak üçte bir oranında daha alt değerde işlem gördüğünü dile getirdi. Ayrıca INJ’nin piyasa değerinin düşük olması da artış potansiyelini yükselten başka bir etken olarak nitelendiriliyor.

Öte yandan Davis, Linear Finance’in de tüm zamanların en yüksek seviyesinin yaklaşık %77 altında işlem gördüğüne değiniyor. Projenin teknolojiye dayalı olduğunu, kullanıcıları olduğunu ve bu sebeple şu anki değerinin çok düşük kaldığını belirten Davis, 2021 yılı bitmeden LINA’da büyük artışlar görülmesini bekliyor.

Bancor

Bu iki projeye ek olarak Davis, Bancor’da da ciddi artış bekliyor. Çünkü analiste göre projenin sunduğu ürün harika ve kalıcı zararlar olmadan tek taraflı likidite provizyonu yapılmasına imkan sunuyor.

Davis konuyla ilgili olarak, “Piyasa yılın geri kalanında genel olarak yükseliş eğilimi göstermeye devam ederse Bancor’un potansiyel olarak 10 kat bir hamle yaptığını görebiliriz.” sözlerini kullanıyor.

Bunlara ek olarak Davis QuickSwap (QUICK), Epik (EPK) ve Mercurial Finance’de de (MER) 2021 yılı bitmeden yüksek seviyelerin görülmesini bekliyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Cardano (ADA) Kurucusu: “Çinli Madencilere Bol Şans Diliyorum”

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) Boğa Koşusu Bitti Mi: Popüler Analist Veriler İle Açıkladı

İlgili Haberler