Kriptolar Kan Ağlarken Bu Altcoin Yükseldi!

İlayda Peker

Blockchain tabanlı bir inceleme platformu, son yedi gün içinde yaklaşık %200 oranında yükseliş sergileyerek mevcut piyasa trendlerine meydan okuyor. Ancak son düşüşler ile birlikte bu yükselişin büyük ölçüde geri çekildiğini belirtmek gerekiyor.

Revain (REV)

Revain platformunun kripto para birimi REV, son düşüş öncesinde haftalık bazda %200 artış yaşamıştı. Son düşüşler ile ise son 1 hafta önceki fiyatın %61 üzerinde olan REV’in son 24 saatte de %43 artış yaşamış olması dikkatleri çekiyor. REV yazının kaleme alındığı sırada 0,0018 dolardan işlem görüyor.

Revain, blok zinciri ve makine öğrenimi gibi gelişen teknolojileri kullanan küresel ürün ve hizmetler hakkında yüksek kaliteli kullanıcı geri bildirimi sağlamayı amaçlıyor. Şirket, “İnternette kripto hakkında en büyük kullanıcı geri bildirimini biriktirdiğini” iddia ediyor. Yüksek kaliteli incelemeler sağlayan kullanıcılar REV token’ları ile ödüllendiriliyor. Projenin web sitesine göre, Revain 29.785 yazardan 73.453 yorum topladı.

Öte yandan REV‘in bu haftaki büyük fiyat artışını neyin tetiklediği tam olarak belli değil. Bir kripto borsası olan BitYard ve Revain, Salı günü başlayan bir inceleme yarışması düzenledi. Bunun etkili olmuş olabileceği yapılan yorumlar arasında yer alıyor.

Buna ek olarak Revain, Cuma günü akıllı arama işlevini de güncelledi, ancak Twitter duyurusu REV’in fiyatı yükseldikten sonra gerçekleşti.

REV Fiyatı

REV’in bu haftaki büyük kazanımlarına rağmen varlık, 2018 yılının Şubat ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,96 dolar seviyesinden %99,9’dan fazla düşüşte. Ancak bu durum kripto para ekosistemindeki genel düşüş ile de bağlantılı.

Bunlara ek olarak bugün kripto para birimleri büyük bir geri çekilmeye daha sahne olurken lider kripto para birimi Bitcoin’in 20.000 dolar ve 19.000 dolarlık destekleri kaybetmiş olması panik havası yarattı.Total
5
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Piyasa Yeniden Kızıla Büründü: BTC O Seviyeyi Kaybetti!

Sonraki Haber

Solana Mı, Near Protocol Mü: Analistin SOL ve NEAR Yorumları

İlgili Haberler