Kripto Topluluğu Nisan Sonuna Kadar Dogecoin (DOGE) Fiyat Artışı Bekliyor

Bitcoin Haber

Kripto para topluluğu, meme’lerden esinlenen kripto para Dogecoin‘in ($DOGE) fiyatının bu ayın sonuna kadar biraz yükselmesini bekliyor, çünkü yaklaşık 1.000 tahminin ortalaması yaklaşık %3’lük bir artışa işaret ediyor.

DOGE Tahmini

CoinMarketCap’in fiyat tahminleri özelliğine göre, Nisan ayı sonunda kripto para topluluğu, meme’lerden esinlenen kripto para biriminin token başına yaklaşık 0,0873 dolardan işlem görmesini bekliyor, bu da şu anki seviyesi olan 0,0848 dolardan yaklaşık %3’lük bir artışa denk geliyor.

Kripto para topluluğunun tahminlerinin hiç gerçekleşmeyebileceğini belirtmek önemlidir. Platforma göre, topluluğun tarihsel doğruluğu %79’un biraz üzerindedir ve son veriler Şubat ayında yaklaşık %91 olduğunu, ancak Mart 2023’te yaklaşık %89’a düştüğünü göstermektedir. Geçen yılın Ekim ayında %51 seviyesindeydi.

Dogecoin topluluğu, Twitter CEO’su Elon Musk’ın mikroblog platformlarının logosunu DOGE logosuyla değiştirmesini bu ayın başlarında kısa bir süre kutladı, ancak Musk’ın logoyu aniden kaldırmasının ardından kısa süre sonra şaşkına döndü.

Musk ve DOGE

Musk, Twitter’ın geleneksel kuş logosunu, platform çapında bir değişiklikle Twitter ana sayfasında yaygın olarak tanınan Dogecoin sembolüyle değiştirdi ve mikroblog platformundaki 360 milyondan fazla aylık aktif kullanıcıya DOGE’yi gösterdi.

Musk şimdi Twitter’ın kuş logosunu Twitter ana sayfasının sol üst köşesine geri koymaya karar verdi ve böylece birçok DOGE hayranının Twitter’ın yakın gelecekte Dogecoin‘i bir şekilde Twitter’a entegre edeceği umutlarına ezici bir darbe indirdi ve bunun DOGE fiyatı üzerinde anında olumsuz bir etkisi oldu.

On milyarlarca DOGE tokenı şu anda uzun vadeli yatırımcılar tarafından tutuluyor, çünkü bir yılı aşkın süredir kripto para birimine HODLing yapan kuruluşlar şu anda 4,5 milyar doların üzerinde değere sahip 44,8 milyar tokena sahip.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ETH Staking’de Önemli Gün!

Sonraki Haber

Chainlink: Önemli Dönüm Noktasından Sonra Ralli Başlayabilir Mi?

İlgili Haberler