Kripto Para Uzmanı Poppe’nin Favori Altcoin’i Chainlink (LINK) 15 Ayın Dibinde

Bitcoin Haber

Kripto para uzmanı Poppe’nin favori altcoin’i olan Chainlink (LINK), son Swift testinin ardından hızlı bir yükseliş dönemine girdi. Ancak, genel piyasa hissiyatındaki dalgalanmalar nedeniyle fiyatı sarsıldı. 15 ayın en düşük seviyesine işaret eden bir metrik, fiyatın hızla toparlanabileceğini gösteriyor. Eylül ayında, LINK, %38 oranında artış göstererek en iyi performans gösteren altcoin oldu.

Chainlink, gerçek dünya varlıklarının tokenize edilmesi konusunda önemli bir rol oynuyor. Ayrıca, DeFi fiyat beslemeleri konusunda neredeyse tekelleşmiş durumda. DeFi protokollerinin çoğu, fiyat beslemeleri için Chainlink’in altyapısını kullanıyor.

On-chain ölçümler, fiyat artışının yanı sıra ağ dinamiklerindeki güçlü büyümeyi de işaret ediyor. Eylül ayı ortasındaki yükseliş sırasında, LINK’in günlük aktif kullanıcıları kayda değer bir artış göstermiştir. Son 3 hafta boyunca aktif adreslerin sayısı sürekli olarak 1500 eşiğinin üzerinde kalmıştır.

Ekim ayında genel yükseliş beklentisi ortasında, LINK Coin yatırımcıları borsadaki varlıklarını azaltıyor. CryptoQuant verilerine göre, borsa arzı 3 Ekim’de 152 milyona indi. Borsa rezervlerindeki düşüş, potansiyel satış baskısının da zayıflaması anlamına geliyor.

Tarihsel veri trendleri, borsa rezervleri düştüğünde LINK fiyatının genellikle yükseldiğini gösteriyor. Eğer fiyat 8 dolar bölgesinde güçlü kalabilirse, 10 dolara doğru çift haneli fiyat hareketi başlayabilir. Ancak, Bitcoin fiyatında güçlü bir düşüş başlarsa, ilk aşamada 6,5 dolarlık destek bölgesinde fiyatın dip yapması beklenir. Bu seviye kaybedilirse, muhtemelen 5 dolarda yeni bir dip görebiliriz.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Altcoinlerin Fiyat Analizi ve Tahminleri

Sonraki Haber

Kraken Kripto Para Borsasına Rekor Bitcoin Girişi

İlgili Haberler