Kripto Para Piyasasında Güncel Durum ve Öne Çıkan Kripto Paralar

Bitcoin Haber

Kripto para piyasasında volatilite, sabah saatlerinden itibaren artış gösterdi. Bitcoin, 25.400 dolar ile 25.900 dolar arasında keskin fiyat hareketleri yaşadı. Ancak, Bitcoin’deki yön belirsizliği devam ederken, gün içerisinde yüksek oranlarda değer artışı kaydeden kripto para birimleri de oldu. Ethereum, son değer kayıplarının ardından 1625 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasının toplam değeri 1,04 trilyon dolara geriledi. Coinglass verilerine göre, son 24 saatte yaklaşık 60 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Ayrıca, Google, 15 Eylül’den itibaren Blockchain tabanlı NFT oyunlarının reklamlarına izin verme kararı aldı. Bu gelişme, NFT ekosistemine ilişkindir. Bitcoin’deki yön belirsizliğine rağmen, gün içerisinde değer kaybeden kripto para birimleri oldu. Synthetix, Sui, Compound ve The Sandbox, son 24 saatte en çok değer kaybeden kripto para birimleriydi.

Öte yandan, Astar, Render, Toncoin, Stellar, THORChain ve Maker gibi kripto para birimleri, son 24 saatte en çok değer kazanan birimler oldu. Bu kripto para birimleri, piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimi arasında yer alıyor. Ancak, yatırımcıların kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığını unutmamaları gerekiyor. Yatırımcılar, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmeli.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Polygon Foundation Hakkındaki Kripto Cüzdan İddialarına Yanıt

Sonraki Haber

OpenSea’nın Eski Yöneticisi İçeriden Bilgi Sızdırma Suçundan Hapis Cezasını Kabul Etti

İlgili Haberler