Kripto Para Piyasasında Gelişmeler: Bitcoin’in Geleceği Ne Olacak?

Bitcoin Haber

Ekim ayında kripto para piyasası hareketlilik göstermeye devam ediyor. Bitcoin fiyatının son bir haftada %6’lık bir artış göstererek 27.350 dolar seviyesinde işlem görmesi, yatırımcıları hem memnun ederken hem de belirsizlik yaratıyor. Bazı analistler Bitcoin’in 20.000 dolar seviyesine odaklanmış durumda.

Son dönemdeki fiyat hareketleri, yatırımcıların 30.000 dolar seviyesini hedeflemesine neden olmuştur. Bununla birlikte, popüler analist CryptoBullet, Bitcoin analizinde 20.000 dolar seviyesini hedef göstermiştir. CryptoBullet’a göre, son dönemde 28.600 dolar seviyesine ulaşan Bitcoin için omuz baş omuz formasyonu oluşmuş durumda.

CryptoBullet, ayrıca Bitcoin/USD paritesi için dip noktanın 19.000 ila 21.000 dolar arasında olduğunu belirtiyor. Bu tahminler, özellikle Elizy gibi analistler tarafından gerçekleşme ihtimali düşük görülerek tepki çekiyor.

Ancak CryptoBullet’ın bu düşüncelerine destek de var. Kripto trade platformu Dominance Crypto’nun kurucusu Joao Wedson, Bitcoin’in 2020 ve 2022 yılları arasındaki performansını karşılaştırdığı bir blog yazısında Bitcoin fiyatının 20.000 doların altına düşebileceğini belirtti.

Wedson, tarihi hareketlerin tekrarlanması halinde Bitcoin fiyatının 20.000 doların altını da görebileceğini belirtiyor. Wedson, “2023’te bir kez daha Bitcoin’in %100’ün üzerinde kazanç elde ettiğine ve kurumsal ve perakende yatırımcıların büyük ilgisini çektiğine tanık oluyoruz. Ancak, piyasa son zamanlarda önemli bir volatilite ve aşağı yönlü bir fiyat eğilimi yaşadı.” ifadelerini kullanıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

DOGE ve BTC Fiyatı: Beklentiler ve Analizler

Sonraki Haber

GALA Coin Fiyat Analizi ve Beklentiler

İlgili Haberler