Kripto Para Piyasasında Düşüş: Bitcoin ve SHIB Değer Kaybediyor

Bitcoin Haber

Son bir ayda Bitcoin‘in %10’dan fazla değer kaybı yaşaması kripto para piyasasında düşüş trendinin başlamasına sebep oldu. Bu süreçte, birçok altcoin de değer kaybetti. Özellikle son bir ayda %20’nin üzerinde bir değer kaybı yaşayan SHIB, 0,0000075 dolar seviyelerine geriledi.

Bitcoin, son bir ayda %10’dan fazla değer kaybı yaşadı. Çift haneli değer kayıplarıyla birlikte kripto para piyasası düşüşe geçti. CoinMarketCap verilerine göre kripto para ekosisteminin toplam piyasa değeri 1,02 trilyon dolar seviyelerine kadar geriledi. Ethereum ise son haftalarda birçok kez 1600 dolar desteğini test etti.

Bitcoin, geçmiş haftalarda birçok kez yükselişe geçse de 26.000 dolar seviyelerini aşamadı. Bitcoin’deki değer kayıpları ve kripto para piyasasındaki düşüş trendinin etkisiyle birçok altcoin, son haftalarda çift haneli değer kayıpları yaşadı.

Bitcoin’in değer kaybının yanı sıra, 26.000 dolar seviyelerinin altına gerileyen kripto para birimleri de oldu. Bu birimler arasında en çok değer kaybedenlerden biri de Shiba Inu (SHIB) oldu.

Son bir ayda %20’nin üzerinde değer kaybeden SHIB, son bir haftada da %3’ten fazla değer kaybetti ve 0,0000075 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. SHIB, son düşüşlerin ardından piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimi arasında son bir ayda en çok değer kaybeden para birimleri arasında yer aldı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasasında Son Durum: Bitcoin ve Ethereum’da Hareketlilik Devam Ediyor

Sonraki Haber

Bitcoin ETF Onayı Bitcoin’i Nasıl Etkiler? K33 Research Raporu

İlgili Haberler