Kripto Para Piyasası Yükselişte: Bitcoin ve Solana (SOL) Değer Kazandı

Bitcoin Haber

Kripto para piyasası, Bitcoin‘in 26.500 dolar seviyelerine ulaşmasıyla birlikte yükselişe geçti. Aynı zamanda Solana blockchain’inin yerel kripto para birimi SOL, değer artışlarına hız kazandı ve 18,6 dolar seviyelerine ulaştı.

Haftanın başında düşüş yaşayan kripto para piyasası, hafta içinde yeniden yükselişe geçti. Bitcoin, 26.500 dolar seviyelerine ulaştı. Kripto para piyasasındaki birçok altcoin de değer artışı yaşadı. Piyasanın toplam değeri CoinMarketCap verilerine göre 1,04 trilyon dolar seviyelerine çıktı.

Hafta başında 1540 dolar seviyelerine kadar düşen Ethereum (ETH), son değer artışları ile 1600 dolar seviyelerini aştı. Aynı zamanda Hedera (HBAR), THORChain (RUNE) ve Conflux (CFX) gibi kripto para birimleri de değer artışı yaşadı.

Solana’nın (SOL) yerel kripto para birimi, son bir haftada %5’e yakın değer kaybı yaşadı. Ancak Bitcoin’in yükselişiyle birlikte SOL da değer kazandı ve 18,6 dolar seviyelerine ulaştı.

Son olarak, Solana (SOL), piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimi arasında, yüzdelik olarak en çok yükselenler arasında yer aldı. Son yükselişlerle birlikte Solana’nın toplam piyasa değeri gün içerisinde 8 milyar dolar seviyelerine yaklaştı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

4000 BTC’lik Büyük Transfer ve Bitcoin Piyasası Üzerine Değerlendirmeler

Sonraki Haber

Kripto Para Analisti Cowen’den Bitcoin İçin 3 Senaryo

İlgili Haberler