Kripto Para Piyasalarında Düşüş: Bitcoin ve Binance Coin Değer Kaybetti

Bitcoin Haber

Kripto para piyasaları güne düşüşle başlarken, lider kripto para birimi Bitcoin‘in değeri 25.590 dolar seviyelerine kadar geriledi. Bu durum kripto para piyasasındaki çoğu altcoin’in değer kaybetmesine neden oldu. Binance Coin (BNB) ise piyasadaki düşüş eğilimine rağmen kısa süreli bir yükseliş yaşadı ancak son bir haftada %1,5 değer kaybı ile 214 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Son 24 saatte Bitcoin %1 civarında değer kaybı yaşadı. Kripto para piyasasının volatilitesi de hafta başından bu yana düşüş eğilimi gösterdi. Son 24 saatte ortalama 45 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Kripto endüstrisinin toplam piyasa değeri 1,04 trilyon dolar seviyelerine geriledi. Ancak BNB, düşüş eğilimine rağmen son 24 saatlik zaman diliminde %0,15 değer artışı kaydetti.

BNB, geçen hafta Salı günü güçlü bir yükseliş yaşadı ve 230 dolar seviyelerine kadar çıktı ancak bu seviyeleri aşamadı ve yeniden düşüşe geçti. Son bir haftada %1,5 değer kaybeden BNB, 215 dolar seviyelerinin altına düştü.

Bununla birlikte, kripto para piyasasındaki düşüşe rağmen BNB, son 24 saatte %0,15 gibi düşük oranlı bir değer artışı kaydetti ve 214 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Goldman Sachs’ın Eski Yöneticisi Raoul Pal’dan 1 Katrilyon Dolarlık Kripto Para Tahmini

Sonraki Haber

Terra Classic (LUNC) Fiyatında Büyük Düşüş: Destek ve Direnç Seviyeleri Ne Olacak?

İlgili Haberler