Kripto Para Piyasalarında Bitcoin, Ethereum ve Ripple Fiyat Analizi

Bitcoin Haber

Son yaşanan gelişmelerin ardından Bitcoin, Ethereum ve Ripple‘da mevcut durumu ve fiyat analizlerini ele alacak olursak; Bitcoin, geçtiğimiz birkaç gün içerisinde hareketli ortalamalar arasında işlem görürken, 16 Ekim’de 27.224 dolar üzerine çıkan fiyatla bir hamle yaptı. Ancak bu durum kısa sürdü ve fiyat 28.143 doların altına çekildi. Bu durum, boğaların hafif bir avantaja sahip olduğunu gösterebilir. Ancak, 26.715 doların altında bir kırılma durumunda, Bitcoin önce 26.000 dolara, ardından 24.800 dolara düşebilir.

Ethereum ise son birkaç gün içerisinde 1.531 ile 1.746 dolar arasında hareket etti. Ayıların satışları göz önüne alındığında, fiyatın mevcut seviyeden düşmesi durumunda Ethereum’un 1.368 dolara düşme ihtimali bulunuyor. Ancak boğaların başarılı hamleleri durumunda 1.746 dolara çıkabilir.

Ripple ise son birkaç gün içerisinde 0,41 dolar ile 0,56 dolar arasında hareket etti. Eğer boğalar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarırsa, Ripple 0,56 dolara yükselebilir. Ancak hareketli ortalamaların altındaki düşüşler, Ripple’ın 0,41 dolara düşme olasılığını artırabilir.

Sonuç olarak, bu üç kripto paranın da hareketli ortalamaların üzerine çıkma veya altına düşme durumlarına bağlı olarak fiyatlarında büyük değişiklikler olabilir. Bu durumlar hem boğaların hem de ayıların hareketlerine bağlı olacak.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP Coin’in Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Sonraki Haber

SEC 2024 İnceleme Planında Kripto Paraları Önceliklendirdi

İlgili Haberler