Kripto Para Birimleri GFT, AGLD, VIB ve AAVE Coin’in Yükselişi ve Fiyat Analizleri

Bitcoin Haber

Listede yer alan dört kripto paranın en az yükseleni bile yüzde 11 oranında artış gösterdi. Bu kripto paraların yükselişi yatırımcıları cesaretlendirirken, GFT Coin fiyatı %24 artışla 0,0188 dolara ulaştı. Fiyatın 0,0185 dolar üstü kapanışlarda yeniden 0,021 dolara ulaşabileceği tahmin ediliyor.

Öte yandan, AGLD Coin fiyatı direnç alanına tırmanmaya çalışıyor. Bu bölgeyi aşması durumunda 0,932 ve 1 dolar bölgesine ulaşabileceği düşünülüyor. Listenin üçüncü sırasında yer alan VIB Coin, yüzde 15’lik bir artış yaşadı. Bu altcoin, Binance borsasında 0,1 dolar bölgesinde zirve yapmıştı ve herhangi bir spekülatif artışın hızla tersine dönmesi bekleniyor.

AAVE Coin, dördüncü günlük mumu da yeşil olarak tamamladı. Bu kripto para biriminin fiyatının 72 dolar seviyesinde kapanması durumunda 81 doları test edebileceği öngörülüyor. Olası bir test için 77 doların destek olarak alınması ve 86 ile 95 dolar hedeflerinin sonraki duraklar olacağı belirtiliyor.

Bu bilgilerin yatırım tavsiyesi niteliği taşımadığı ve kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve risk taşıdığı belirtilerek, yatırımcıların kendi araştırmalarına dayanarak işlem yapmaları gerektiği vurgulanıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Tether’den Gerçek Zamanlı Rezerv Raporu Taahhüdü ve Yenilenebilir Enerji Hedefi

Sonraki Haber

Worldcoin, Küre Operatörlerine Ödemeleri WLD Token ile Yapacak

İlgili Haberler