Kripto Para Analisti: Ethereum’un Düşüşü Kapıda!

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Benjamin Cowen, Ethereum (ETH) hakkındaki öngörüsünü ikiye katladı ve yıl sonuna kadar büyük olasılıkla çökeceğini ileri sürdü. Cowen’a göre, Ethereum önce “eve dönene” kadar sürekli bir boğa koşusuna çıkmayacak. Burada “ev” alt regresyon bandını ifade ediyor. Cowen, Ethereum’un yeni zirvelere çıktığı her seferde, bunun Ethereum’un eve dönene kadar gerçekleşmediğini savunuyor.

Analist, Ethereum’da beklediği düşüş ivmesinin henüz gerçekleşmediğini belirtti. Cowen’a göre, Ethereum’un eve dönüşünü hâlâ görmemiz gerekiyor ve bu durum henüz gerçekleşmedi. Bu sebeple ETH’nin eve dönmesi gerektiğini düşünüyor.

Neredeyse bir yıl önce yayınlanan bir analize göre Cowen, ETH için “ev” olarak nitelendirdiği seviyenin 600 ila 800 dolar arasında olduğunu belirtti. Analist, ETH’nin önümüzdeki birkaç ay içinde bu seviyelere “eve” döneceğini öne sürdü.

Cowen, Ethereum’un önümüzdeki iki buçuk ay içinde 1.200 doların altına düşmesinin en olası sonuç olduğunu vurguladı. Bu durumun, Ethereum’un daha da düşebileceği anlamına geldiğini belirtti. Bu sebeple yatırımcıları uyardı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP’nin Geleceği Hakkında Kritik Yorum: Fiyat 0.35 Dolara Mı Düşecek?

Sonraki Haber

“Hedge Fonu Milyarderi Paul Tudor Jones: Bitcoin ve Altına Yatırım Yapılmalı”

İlgili Haberler