Kripto Para Analisti DonAlt, Bitcoin Piyasasındaki Potansiyel Senaryoyu Ortaya Koydu

Bitcoin Haber

Kripto para analisti DonAlt, kripto para piyasasındaki potansiyel senaryoyu paylaştı. DonAlt, Bitcoin‘in (BTC) zayıf göründüğünü belirtti ve Bitcoin’in yükselişine geri dönmesi için şiddetli bir düşüş beklediğini ifade etti. Bitcoin borsa yatırım fonlarının (ETF’ler) onaylanmamasıyla ilgili gecikmeyi de değerlendiren analist, bu durumun yatırımcılar tarafından beklenen bir gelişme olduğunu, ancak BTC’nin bu habere rağmen düştüğünü söyledi.

DonAlt’a göre, fiyat hareketi oldukça kötüydü. İyi ve öngörülebilir kötü haberler aldıklarını, ancak kötü haberlerin daha fazla etki yarattığını belirtti. Kötü haberin öngörülebilir olduğunu ve bunun tüm ETF’lerin ertelenmesi olduğunu, herkesin bunun geleceğini bildiğini ifade etti.

DonAlt, Bitcoin’in yükseliş trendini yeniden sağlamak için verdiği mücadelenin ortasında aşağı yönlü sert bir fiyat hareketinin piyasaya yeniden girmesine neden olacağını belirtti. Eğer önemli bir düşüş yaşanırsa, Bitcoin’e yeniden yatırım yapmayı düşünebileceğini ifade etti.

DonAlt’ın beklediği güçlü bir tasfiye, aşırı kaldıraçlı trader’ların temizlenmesini sağlayabilir ve bu durum, Bitcoin’in bir sıçrama ya da yükseliş trendine hazırlanmasına yardımcı olabilir. Bitcoin, son 24 saatte %1,07 düşüşle 25 bin 693 dolardan işlem görüyor.

Bu analizler ve değerlendirmeler, kripto para piyasalarındaki yatırımcılara önemli bir perspektif sunuyor. DonAlt’ın tahminleri ve analizleri, Bitcoin’in gelecekteki hareketlerine dair önemli ipuçları sağlıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

KEB Hana Bank, Kripto Para Saklama Hizmeti Sunmayı Planlıyor

Sonraki Haber

2025’te Bitcoin’de Büyük Fiyat Kırılımı Bekleniyor

İlgili Haberler