Kripto Para Analisti Bluntz Ethereum Fiyat Öngörüsünü Paylaştı

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Bluntz, Ethereum’un (ETH) son durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Ethereum’un yükselen üçgen formasyonu içinde işlem gördüğünü ve muhtemelen düzeltme hareketinin son aşamasında olduğunu belirtti. ETH’nin fiyatının, tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmadan önce düzeltmeyi tamamlamak için daha derin bir dip oluşturabileceğini ifade etti.

Bluntz’a göre, eğer ETH yeni bir daha derin seviyeye iner ve bu seviyeyi bin 430 dolar, bin 440 dolar seviyelerine çekerse, daha uzun vadeli yatırım olarak ETH almayı düşünebilir. Analist, genel olarak hala ana dipte olduğumuzu düşünüyor. Muhtemelen burada (yaklaşık bin 400 dolar ile 2 bin dolar arasında) bir tür konsolidasyon dönemindeyiz ve bu durum aralığın dibini satın almanın mantıklı olduğu anlamına geliyor.

Analist, Ethereum’un kısa vadedeki olası fiyat hareketi hakkında genel bir yorum yaptı. Bluntz, ETH’nin bir süre daha düşüş trendi içinde hareket etmesini beklediğini ve fiyatın ağırlıklı olarak yatay hareket etmesini öngördüğünü belirtti.

CoinMarketCap’in verilerine göre ETH, son 24 saatte yüzde 0,15 düşüşle bin 600 doların hemen altında, bin 592 dolardan işlem görüyor. Analistin düşüş beklentisinin gerçekleşmesi için altcoin kralının fiyatının yüzde 12-13 civarında düşmesi gerekiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Balinasından Shiba Inu’ya 4 Trilyonluk Dev Transfer

Sonraki Haber

Coinbase’in Layer 2 Ağı Base’in Varlıkları 397.32 Milyon Dolara Ulaştı, Solana’yı Geride Bıraktı

İlgili Haberler