“Kripto Para Analisti Altcoin’ler İçin Yükseliş Sinyali Verdi”

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Michael van de Poppe, altcoin’lerin depresyon aşamasında olduğunu ve yukarı yönlü bir trend başlatmaya hazır olduklarını belirtti. Poppe, altcoin’lerin çoğunun dip fiyatlarına yakın olduğunu ve kripto para piyasasına olan ilginin 2020’deki seviyelere ulaştığını vurguladı. Analiste göre, kripto para tabanlı borsa yatırım fonlarına (ETF) yapılan çok sayıda başvuru, kripto para piyasası için büyük bir yükseliş işareti.

Poppe, özellikle Bitcoin ve Ethereum üzerinde durdu. Bitcoin’in 24.500 – 26.800 dolar aralığından çıkarak yükselişe geçmesini beklediğini ifade eden Poppe, bu aralığın altına veya üstüne bir hareketin alım fırsatı anlamına geleceğini belirtti.

Analist, altcoin’leri yorumlarken Wall Street Cheat Sheet’e atıfta bulundu. Bu grafik, yatırımcıların değişken piyasa döngüleri sırasında geçirdikleri psikolojik dönemleri tasvir eder. Grafikte, döngünün sonunun aşırı düşük fiyatların olduğu depresyon aşamasına denk geldiği belirtiliyor.

Bu aşamayı genellikle fiyatların hafifçe yükselmeye başladığı ancak çoğu piyasa katılımcısının bunu anlamlandıramadığı inançsızlık aşaması izliyor. Poppe’nin altcoin’lerin bu aşamada olduğunu ve yükselişe geçmeye hazır olduklarını belirtmesi, piyasadaki yatırımcılar için müjdeli bir haber olarak kabul ediliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP, LTC, ETH Üzerindeki Baskı Artıyor: ROE 100 Kat Artabilir Mi? 

Sonraki Haber

Binance, Vadeli İşlemleri Etkileyen Sorun Hakkında Bilgilendirme Yaptı

İlgili Haberler