Kripto Para Analisti Altcoin Sherpa’dan Fantom ve Ethereum İçin Büyük Çöküş Uyarısı

Bitcoin Haber

Tecrübeli kripto para analisti Altcoin Sherpa, bu yıl yüzde 65 düşen Ethereum rakibi Fantom’un (FTM) satış baskısının artabileceği konusunda uyarıda bulundu. Fantom’un güncel desteğini kaybetmesi durumunda büyük bir çöküşe uğrayabileceğini belirtti.

Analist, Fantom yatırımcılarını uyardı ve FTM’nin fiyatının 0,15 dolar desteğinin altına düşmesi halinde daha düşük seviyelere yönelebileceğini ifade etti. FTM’nin neden 0,045 dolara kadar düşmeyeceğine dair sebep bulamadığını belirtti ve FTM’nin genel görünümünün oldukça kötü olduğunu ifade etti.

FTM, yazının yazıldığı sırada son 24 saatte yüzde 0,24 düşüşle 0,18 dolardan işlem görüyor. Analistin aşağı yönlü hedefine doğru bir hareket, FTM yatırımcıları için mevcut seviyelerden yaklaşık yüzde 75’lik bir kayba karşılık geliyor.

Altcoin Sherpa, Fantom’dan sonra Ethereum’a yönelik beklentisini de paylaştı. Ethereum’un yerel varlığı ETH’nin Bitcoin karşısında değer kaybetmeye devam etmesini ve 0.053 BTC civarındaki desteğe ulaşana kadar düşmesini bekliyor. Ancak, Kasım ayının altcoin satın almak için hala harika bir zaman olduğunu düşünüyor ve kısa bir altcoin rallisinin zamanının geldiğini belirtiyor.

Son olarak, ETH/BTC işlem paritesinde beklediği aşağı yöndeki hedef gelmesinin ardından altcoin piyasasının yükselmesini beklediği görülüyor. İşlem paritesinin yükselmesi, piyasa katılımcılarının altcoin’lere yöneldiğine işaret eden bir eğilim olduğunda yatırımcılar ETH/BTC’yi yakından takip etmektedir. ETH/BTC son 24 saatte yüzde 1,43 yükselişle 0.05821 seviyesinde bulunuyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“Cristiano Ronaldo ve Binance, ‘CR7 ForeverZone’ NFT Koleksiyonunu Duyurdu”

Sonraki Haber

Ünlü Kripto Para Analisti Bitcoin ve Ethereum İçin Yükseliş ve Erime Uyarısı Yaptı

İlgili Haberler