Kripto Para Analisti Altcoin Sherpa’dan Cosmos (ATOM) İçin “Uzak Durun” Uyarısı

Bitcoin Haber

Öngörülerinin çoğunluğu gerçekleşen deneyimli kripto para analisti Altcoin Sherpa, Cosmos (ATOM) için yatırımcıları “uzak durun” çağrısında bulundu. Anonim analist, Cosmos’un yerel varlığı ATOM’un daha fazla düşüş için hazır olduğunu belirtti. 2023’te gördüğü en yüksek seviye olan 15,45 dolardan yaklaşık yüzde 60 düşen ATOM’un, 5,50 dolara kadar gerileyeceğini ve daha sonra bir rahatlama rallisi yapacağını öngördü.

Sherpa, merkeziyetsiz uygulamaların Blockchain‘inde büyük bir gelecek olduğunu kabul ederken, ATOM’un grafiğinin kötü göründüğünü belirtti. Analist, ATOM’un iyi bir sıçrama bölgesi olabileceği 5 doların ortalarına kadar düşmesini beklediğini, ancak bunun satın almak için bir neden olmadığını vurguladı.

Ayrıca, Altcoin Sherpa’nın radarında Ethereum’un (ETH) rakibi Solana (SOL) ve Woo Network (WOO) da bulunuyor. SOL’un fiyat hareketlerini yakından takip eden analist, SOL’un şimdilik 16 ile 27 dolar arasında geniş bir işlem aralığında sıkıştığını belirtti. Sherpa, SOL’un muhtemelen en iyi satın alıp uzun süre tutulacak bir altcoin olduğunu belirtti.

Woo Network’ün yerel varlığı WOO da analistin radarında. Sherpa, WOO’nun 0,147 dolar civarındaki desteğin üzerinde yatay bir trendde kaldığını belirtti. Ancak, analist şu anda WOO’nun bir satın alma noktasında olmadığını düşünmekle birlikte, bunun muhtemelen iyi bir uzun vadeli yatırım olabileceğini belirtti.

Sonuç olarak, kripto para analisti Altcoin Sherpa, ATOM’a “uzak durun” uyarısı yaparken, SOL ve WOO için olumlu görüşlerini belirtti. Ancak, analistin yorumlarına rağmen, yatırımcıların kendi araştırmalarını yapmaları ve risklerini yönetmeleri önemlidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FTX Borsası Eski CEO’su Sam Bankman-Fried’ın Davasında Yeni Gelişmeler

Sonraki Haber

FTX ve FTX.US Müşterilerine İflas Sonrası Varlıklarının %90’ı İade Edilecek

İlgili Haberler