Kripto Balinası 6 Trilyondan Fazla Şaka Coini Aldı!

Fatih Çetin

Geçtiğimiz günlerde 6 Trilyon adet şaka coini alan gizemli balina bugün de 276 milyar alım yaptı. Gizemli balinanın alım yaptığı Shiba Inu (SHIB) tokenların toplam boyutu 6,276 milyara ulaştı. International Business Times, bir balinanın ilk olarak perşembe günü 6 trilyon SHIB token aldığını ve bugün 276 milyar Shiba Inu eklediğini bildirdi.

Milyonlarca Dolarlık Shiba Inu (SHIB) Alındı

Yaklaşık 44 milyon dolara yapılan alım şimdiye kadar ki en büyük Shiba Inu yatırımı olarak tarihe geçti. Gizemli balinanın bugün de alıma devam etmesi yeni alımlar gelebileceği ihtimalini güçlendirdi. Son alımlarla birlikte Shiba Inu (SHIB) 0,0000082 dolara kadar çıktı.

Sadece 4 işlemde milyon dolarlık alım yapan balina fiyatın da tüm borsalarda yükselmesine sebep oldu. Perşembe günü yapılan alım fiyatı %7 yukarı taşırken, bugün yaptığı alımlarla SHIB fiyatını %4 artırdı. Dogecoin için bu tarz alımlara alışık olsak da rakiplerinin de ilgi görüyor olması projenin gücünü artırıyor.

Shiba Inu (SHIB)

Temmuz ayının son haftasında, Coinbase Pro ve WeBull tarafından listelendiğinde daha fazla yatırımcı Shiba Inu ile ilgilenmeye başladı. Daha fazla kurumsal borsanın Shiba Inu’yu sistemlerine eklemesi ve swap uygulamasının yayına alınması uzun vadeli fiyat hedeflerini güçlendiriyor.

SHIB topluluğu yakın zamanda Robin Hood’un da listeleme yapmasını bekliyor. Bununla alakalı kampanya başlatan topluluk şimdiden 200.000 imzayı geride bıraktı.

Şaka coinleri için en büyük fiyat katalizörü gelecek listeleme haberleridir. Shiba Inu bunu yıkmak için bazı yeni projeler duyursa da topluluğun alım alışkanlıkları değişmiyor. Güncel fiyatı 0,0000082 dolar olan token 0,0000095 dolar üzerinde tutunabilirse yeni bir ralliye başlayabilir. Birçok yatırımcı orta ve uzun vadede Shiba Inu (SHIB) için 10-100 kat artış bekliyor.

Toplam token arzı son derece yüksek olan SHIB bunun daraltmak için yakım planları daha yapıyor. Eğer burn etkinlikleri beklendiği gibi etki oluşturabilirse birkaç kat değerlenmiş SHIB’i yakın zamanda görebiliriz.Total
9
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

IMF, Kripto Para Birimleri Hakkındaki Raporu Yayınladı: Çarpıcı İfadeler Yer Alıyor

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Fiyat Analizi

İlgili Haberler